2737
2739
عنوان

چه جوری آشتی کنم😕

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 22 پست
شوهرت از همه بدترع🤦  ولی اگه اصرار کردن این بار هم برا بار آخر قبول کن شاید دفعه ی قبل از عمد ...

برادرشوهرمم انقدررررر اصرار میکنه شوهرم نمیتونه نه بگه

تقصیر این دوتاست همش

جاریمم در ظاهر همش میگه بمونین ولی وقتی با جاریا تنها میشیم انقدر میناله که همش میگه خونمون انقدر رفت و آمده آسایش نداریم

برادرشوهرمم انقدررررر اصرار میکنه شوهرم نمیتونه نه بگه تقصیر این دوتاست همش جاریمم در ظاهر همش میگ ...

همین دیگه 

اونم مقصر نیست 

بخوایم حقیقتو بگیم همه میدونیم که جاری فامیل نمیشه🤣 

اونم دیگه مجبوره که تظاهر کنه که راضیه 

مردا هم که اصلا درک ندارن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برادرشوهرمم انقدررررر اصرار میکنه شوهرم نمیتونه نه بگه تقصیر این دوتاست همش جاریمم در ظاهر همش میگ ...

میتونی اگه اصرار کردن بگی زیر سماور روشنه یا واسه فردا غذا گذاشتم رو گازه تا فردا نمیتونم بمونم یا لامپا روشنه و از اینجور بهونه ها 

میتونی اگه اصرار کردن بگی زیر سماور روشنه یا واسه فردا غذا گذاشتم رو گازه تا فردا نمیتونم بمونم یا ل ...

شوهرم یه جوری همه چیو میذاره سر جاش که

دیشب قبل رفتن رفتم حموم اومدم دیدم حتی ظرفارم شسته😂🤦‍♀️

2728
پس برو دیگه چاره نداری 🤐🤣  خوش بگذره😁

آره والا هیچ راه علاجی باقی نمیذاره😂

دیشبم خودش گفت که باید برم دانشگاه واسه همین باید برگردیم

بعد به من میگن امتحانا چه طوره گفتم امروز آخریش بود بعد سریع به شوهرم میگن ای دروغگو نیکی که دانشگاه تموم شده بعد شوهرم گفت نه نیکی نه خودمو میگم

آدم قصدش برگشتن باشه بهونه زیاده

برو باهاش حرف بزن به روی خودت نیار بحث کردید و آشتی کن ولی نه عذر خواهی کن نه از حرفت کوتاه بیا چون حق با توئه

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.
برو باهاش حرف بزن به روی خودت نیار بحث کردید و آشتی کن ولی نه عذر خواهی کن نه از حرفت کوتاه بیا چون ...

فکر کنم خودش فهمیده

از دانشگاه اومد گفت علیک سلام زبونتو موش خورده؟😶

2738