2737
2734
عنوان

شوهرم ناس استفاده میکنه چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 42 پست
وقتی میگه ترک‌کردم چی‌بگم بهش؟ مقاومت میکنه 

عزیزم ناس اگه ترک کرده باشه دهنش بوی نمیده

کسی ک ناس بندازه دهنش یه بوی یه گیاه ک فاسد شده باشه بوی اونو میده

دندونش هاشو چک کن نگا زرد نشده یا اون بالاهاش یه خورده سبز نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ناس اگه ترک کرده باشه دهنش بوی نمیده کسی ک ناس بندازه دهنش یه بوی یه گیاه ک فاسد شده باشه بوی ...

اینقد چیزمیرای مختلف میخوره مثه عسل و لواشک و اینا اصلا بوی بدی از دهنش نمیاد، هیچی معلوم نمیشه، استرس نمیذاره شب راحت بخوابم گاهی دستمال تیکه شده فقط تو جیبش هست نه هیچی دیگه. دندوناش هم مسواک میزنه معمولیه...

اینقد چیزمیرای مختلف میخوره مثه عسل و لواشک و اینا اصلا بوی بدی از دهنش نمیاد، هیچی معلوم نمیشه، است ...

پس تنا راهی ک میتونی ثابت کنی ناس استفاده میکنه اینکه ک خودشو رو پیدا کنی

هیچ راهی به ذهنم نمیرسه

مخفی کاریش چقد خوبه

2742

با یکی در میون بذار به حاله خودش ولش نکن

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
2740

اصلا نمیتونم بیخیال باشم این موضوع داره همه انرژیمو ازم میگیره بس که بهش فکرمیکنم و برام سخته ‌‌... همسرم خیلی طبیعی میگه نه استفاده نمیکنم ... دیگه چیکارکنم آخه 😭😭😭 واقعا فکرم جز طلاق دیگه به جایی قد نمیده از بس دیوونم کرده بااین کار...

اصلا نمیتونم بیخیال باشم این موضوع داره همه انرژیمو ازم میگیره بس که بهش فکرمیکنم و برام سخته ‌ ...

بزن ب کولی بازی تهدیدش کن بگو روز شبمو تلخ کردی بااینکارا مغزم نمیکشه تهدیدکن حتی اگ شک کنی دهنش میزاره میرم ب عالم و ادم میگم چ ب ضررم باشه چ نباشه. 

خیلی چیزکثیفیه ناس اصن معلوم نیست چ کثافتی داخلشه