2737
2739
عنوان

یکی ک همش آنلاینه

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 36 پست
چه پیشنهادی داری چیکا کنم  اصن واقعا خودمم میگم سنی ندارم اما این چیزا واسم زوده ک بزرگ بشم و ...

ببین مث ی خاهر بت میگم چون نمیخام دشمنمم درد منو بکشه عاشقت باشه بت ثابت می‌کنه برنگرد زندگیتو بکن حالشو ببر نمیگم درس بخون شاید از درس خوشت نیاد ولی برو دنبال علاقت اگ رقصه اگ هنره اگ ارایشگریه

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
همووون برا منم سواله اگر با کسی باشه حرف کم نمیارن واقعا ! شبا که کلا از ساعت ۱۱،۱۲ آنلاین میشه تاا ...

اون کات کرد باز تو خوبه تا ساعت 3 بقران از 11دیشب انلاینه الان 2ظهره ببین چند ساعتع

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون کات کرد باز تو خوبه تا ساعت 3 بقران از 11دیشب انلاینه الان 2ظهره ببین چند ساعتع

اوه اوه

بدبختی واتساپ ساعت آنلاینیش دقیقه ، وگرنه خودمو گول میزدم میگفتم حتما مشکل از واتساپه اشتباه زده آن😅🤦‍♀️

سوال اکثریت🤗=متولد ۸۶ نیستم !                                             With you
2742
اوه اوه بدبختی واتساپ ساعت آنلاینیش دقیقه ، وگرنه خودمو گول میزدم میگفتم حتما مشکل از واتساپه اشتبا ...

دقیقا منم از این میسوزم:)بعد با خودم میگم ینی انقد عاشقشه

🙃 مرسی از تو عشق امیدوارم تو هم مشکلت درست‌شه ❤️

قربونت