2737
2739

یه قاشق کمه عزیزم

مامانم سر من که به دنیا نمیومدم دکتر یه بطری از این کوچیکا بهش داده بود همشو خورد بعد چند دقیقه درداش شروع شد، ولی بعد زایمان گلاب به روت اسهال شد🤭😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ۱۷ سالم بود خواستگار میومد گریه میکردم به مامانم میگفتم از من سیر شدی؟ من ازدواج نمیکنم😂

خب الان چبکار کنه  

دیکه الان داره زایمان میکنه

نمیتونه که برگرده عقب

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اینجا سایت عمومیه. شما حق نداری تبلیغ کودک همسری کنید. ینی چی ۱۷سالمه و باردارم؟؟

بنده خدا کجا تبلیغ کرد؟؟؟؟

توروخدا یکم مراعات زن باردار رو بکنین

یه توصیه خواست

نمیتونین کمک کنین اطفا تاپیک رو ترک کنین

من خوردم ولی وقتی ۹ ماهم کامل شد خوردم.نترس اصلا. روده هات ک خالی شد باآرامش برو حمام و دوش بگیر و زیر دوش کمرتو ماساژ بده و یکم زیر آب گرم کمرت رو قر بده! جدی میگم. بعد شیو کن و بخودت برس و بیا بیرون. یکم پیاده روی کن و بعدم بخاب. نزدیکی با همسرت هم به القای درد کمک میکنه زایمانت هم راحتتر میشه فقط تکنیک تنفس رو یادت نره موقع شروع دردات

کاربری ۴ ساله ام ترکید.. بخاطر یه اعتراض مسالمت آمیز🤫🤫
2740

عزیزم به نظرم هیچی نخور تا دردات به موقعش خودش شروع بشه

اگه هم دردات شروع نشه امپول فشار میزنن خیلی بهتره استرس هم نداری ک چیزی که خوردی به بچه اسیب میزنه یانه

بچه هامیشه برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 😘🌹انشاالله خدا صد برابرشو بهتون برگردونه 🌺
برگشتیم به هزار سال قبل. دفاع نکنید بذارید کودکانمان درس بخونن 

دفاع نمیکنم به هیچ عنوان به نظر شخصی خودم ازدواج قبل از سی سالگی اشتباهه

ولی ایشون یه دختر هفده ساله ی بارداره که هم به خاطر سن و هم به خاطر بارداری از نظر روحی حساسه و این حرفا بیشتر ناراحتش میکنه و خدایی نکرده ممکنه حالشو بد کنه🖤💜