2733
2734
عنوان

ایا واقعیته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 28 پست
رایتل خودش خود به خود یهو قطع میشه 😐 قبلا نتاش عالی بود هر چقدر میخریدی دو برابر هدیه شبانه میداد ا ...

وای خدا باور کن همین چند روز آینده میخواستم بخرم 

🙄😑

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 
وای خدا باور کن همین چند روز آینده میخواستم بخرم  🙄😑

همشون آشغالن 😑 گرون و بی کیفیت 

حالا شایدم تو شهر شما اوکی باشه 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه مگه بسته ای هم مونده که بخوان حذفش کنن این دو ماهه کلی از بسته های مقرون به صرفه حذف شده.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
همشون آشغالن 😑 گرون و بی کیفیت  حالا شایدم تو شهر شما اوکی باشه

نه عزیزم ت شهر ما نت اوکی نیست

چون چند روزه هیچکدوممون نت نداریم جز یکی از دوستام که رایتل داره (دانشجوعه)

که اگر قرار باشه قطع و وصل بشه پس همون بهتر که ندارم

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 
2728
2738
رایتل خودش خود به خود یهو قطع میشه 😐 قبلا نتاش عالی بود هر چقدر میخریدی دو برابر هدیه شبانه میداد ا ...

به هر حال قیمت بسته هاش نسبت به اون دو اپراتور بهتره درست نیس؟؟

چطور از چه نظر؟چرا رایتل خوبه چرا اونا نیستن؟

انتن دهی قوی...سرعت نت فوق العاده بالا.

من اون دوتارو اصلا از نتشون راضی نبودم روستایی جایی میرفتیمم درست انتن نمیداد

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
انتن دهی قوی...سرعت نت فوق العاده بالا. من اون دوتارو اصلا از نتشون راضی نبودم روستایی جایی میرفتیم ...

از لحاظ قیمت چطور عزیز دلم ؟قیمت رایتل ازون دوتا بهتره؟بسته های نت و مکالمش؟

از لحاظ قیمت چطور عزیز دلم ؟قیمت رایتل ازون دوتا بهتره؟بسته های نت و مکالمش؟

نمیدونم باورکن من چندساله همین رایتل رو دارم فقط مثلا من نت میگیرم ک همه جا بتونم استفاده کنم ۱۰ گیگ یک ماهه۲۹تومن

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚