2733
2734
عنوان

ایا واقعیته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

427 بازدید | 28 پست

ایا راسته میگن ایرانسل یا همراه کلی از بسته نت یواش میبرن و .... و اینکه کدوم سیم کارت خوبهه از نظرتون از لحاظ بسته اینترنت و بسته مکالمه خواهشاااااا بگید عزیزان

اینترنت گرونه اما اینکه از کنارش میبرنو نمیدونم...

چی بگم که تهمت نشه

به نظرم همراه اول و رایتل از ایرانسل بهترن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من همشو داشتم

ایرانسل از همشون زودتر تموم میشد با اینکه مصرف من همونقدر بود حتی اینراسل نتش بیشتر بود ولی زودتر تموم میشد !

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

چقد اینترنت گرون شده 😭 من بدبخت بخاطر درسم مجبورم داشته باشم همیشه... ظ

قبلا ۱۰روز۳۰هزار تومن ۱۰گیگ بود. 

الان همون نت شده ۶۰😭😭😭

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
من همشو داشتم ایرانسل از همشون زودتر تموم میشد با اینکه مصرف من همونقدر بود حتی اینراسل نتش بیشتر ب ...

منم نمیدونم چرا انقد شارژ و اینترنت م زود تموم میشه. 

اصلا ب کسی زنگ نمیزنم ماهی ۱۰تا پیام نمیدم... 

فقطم واتساپ دارم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
منم نمیدونم چرا انقد شارژ و اینترنت م زود تموم میشه.  اصلا ب کسی زنگ نمیزنم ماهی ۱۰تا پیام نمی ...

آب قاطیش میکنه 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

کاش رایتل میخریدم همین چند وقت پیش سیم کارت خریدم اونم ایرانسل 💔

الان نت ایرانسل و همراه قطعه توی این شهر

میگن رایتلیا وصلن

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 
کاش رایتل میخریدم همین چند وقت پیش سیم کارت خریدم اونم ایرانسل 💔 الان نت ایرانسل و همراه قطعه توی ...

رایتل خودش خود به خود یهو قطع میشه 😐 قبلا نتاش عالی بود هر چقدر میخریدی دو برابر هدیه شبانه میداد الان اونم نابوده 

2706