2733
2739
عنوان

هرکاری میکنم نمیتونم رل بزنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 18 پست
از این به بعد این نصیحتتو همیشه یادم میمونه ..ممنون:) ولی دعا کن عاشقم شه  دعا کن عشقم واقعا ...

من یه خواستگار داشتم چند ماه پیش دوس پسرم بود، جور نشد ( مفصله داستانش) خونوادم گفتن نه. واقعا دوسش داشتم. اما از خدا نخواستم که بهم بدش به جاش گفتم که خدایا من فقط میخوام که خوشبخت بشم حالا هرکسی که من و خوشبخت میکنه همون جور شه. این بهترین دعاعه. و الان فهمیدم که چقد خوب شد که نشد با اون ازدواح کنم: ) خونواده چرتی داشت. تو هم اینو از خدا بخواه ببین چطورکمکت میکنه. 

من یه خواستگار داشتم چند ماه پیش دوس پسرم بود، جور نشد ( مفصله داستانش) خونوادم گفتن نه. واقعا دوسش ...

🙂

کاش جراتشو داشتم بگم 

ولی دلم میخواد با اون خوشبخت شم🥲

یه پسری رو خیلی دوست دارم..میشه دعا کنی عاشقم بشه و بهش برسم؟:)💙🖤🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙂 کاش جراتشو داشتم بگم  ولی دلم میخواد با اون خوشبخت شم🥲

جرات داشتع باش.ببین اگه اون پسره خوب باشه برات و سر به راه شه بازم شامل حال این دعا میشه. تجربه ثابت کرده اصرار بر خواسته ی اشتباه سرنوشتتو به سمت منفی میبره. تو خودت دیدی که پسره توی یه سال چیکار کرده پس دعا نکن براش! خودت و اولویت بزار و برای خوشبختیت دعات کن

جرات داشتع باش.ببین اگه اون پسره خوب باشه برات و سر به راه شه بازم شامل حال این دعا میشه. تجربه ثابت ...

ببینیم چی میشه:)

ولی مرسی🤗🤍

یه پسری رو خیلی دوست دارم..میشه دعا کنی عاشقم بشه و بهش برسم؟:)💙🖤🤍
2731