2726
عنوان

هرکاری میکنم نمیتونم رل بزنم..

924 بازدید | 18 پست

خیلی دوست دارم منم مثه همه دوستام رل بزنم بیرون بریم بگردیم و... 

ولی همش یچیزی جلومومیگیره 

البته شرایطشم نیس 

ن خواهری دارم که بااون بشه برم بیرون جیم بزنم ن کسی 

شهرمونم خیلی کوچیکه 

اوفففف

الان ی عده میان میشن فاطمه زهرا ازالان بگم توغصه منونخور من میجپونن توقبر خودم توقبرخودت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببین کمک ب زندگیت میشه و یا ازکارو زندگی میوفتی؟

من چون خودمو میشناسم رل نزدم تاحالا چون میدونم از کارام عقب میوفتم ،نمیخوام استرس پیچوندن خانواده رو داشته باشم

درکل پسرا ک زکد نخ‌میگیرن کافیه چند باز زول بزنی بشون خودشون میفهمن 

برنده اونه که می تونه آروم و خونسرد بجنگه🎶👊🏼

من احتیاجی نبود بپیچونم صادقانه به مادرم میگفتم با کی دارم میرم بیرون.خداروشکر تو شهرمون فامیل زیاد نیست همونم که هست با این که دوتا چهارراه فاصلمونه سال تا سال تو خیابون نمیبینمش.

22سال  تاالان ازاین کارانکردم  قیافمم خوبه همه چیم عالیه اما شرایط نیس

من تا الان یه دوست پسری داشتم البته خیلی از تو کوچیک ترم اما خب از بس عاشقش بودم میتونستم کل خانوادمو بخاطرش بپیچیونم

ولی گفت فعلا جوش دارم بعد ک جوشام رفت همو ببینیم بعدم ولم کرد:)

اما مال یه شهر بودیم..

از نظرم با یکی دوست شو ک قصدش باهات جدی باشه نه الکی..چون بعدا فقط افسرده میشی

بمولا رابطه اصن چیز خوبی توش نداره مگه اینکه توش عشق دو طرفه باشه اون موقع حتی پیچوندن خانواده هم خودش براتون یه شیرینی خاصی داره وقتی باهم ازدواج کردین میشینین تعریف میکنین و میخندین🥲🤦🏼‍♀️

اما واسه من نشد و دیگه هم علاقه ندارم برم تو رابطه ایی..

ولی از نظر من به جای رل یه دوست پسر عادی داشته باش ک فقط دوست معمولیت باشه اینجوری خیلی بیشتر حال میده و خوش میگذره 

رابطه عاشقانه فقط همه چیو خراب میکنه :)حداقل واسه من ک اینجوری بوده 

اما توهم ادم زندگیتو پیدا میکنی 

الکی ناراحت نباش واسه چیزی ک اصن به درد نمیخوره👩🏻‍🦯

یه پسری رو خیلی دوست دارم..میشه دعا کنی عاشقم بشه و بهش برسم؟:)💙🖤🤍
22سال  تاالان ازاین کارانکردم  قیافمم خوبه همه چیم عالیه اما شرایط نیس

عزیزم من ۳۱ سالمه‌ اولین دوس پسرمم ۱۹ سالم بوده که داشتم. تجربه ام و بهت میگم. با کسی وارد رابطه عاطفی نشو قبل از ۲۵_۲۶ سالگی اما دوستایی که پسر باشن و رابطه عادی داشته باشی باعاشون رو خوبه داشته باشی چونکه نبودنش باعث میشه با اولین نفری که رل بزنی فکز کنی خداعه و به شدت وابستش بشی. امیدوارم که موقق باشی

من تا الان یه دوست پسری داشتم البته خیلی از تو کوچیک ترم اما خب از بس عاشقش بودم میتونستم کل خانوادم ...

عزیزم توی سن شما اشتباعه وارد رابطه شدن. من خودمم توی سن شما بودم و این اشتباع رو داشتم. اینا به هاطر هورموناس بعد در سنین پایین بهش میگیم عشق و ضربع میخوزیم

عزیزم توی سن شما اشتباعه وارد رابطه شدن. من خودمم توی سن شما بودم و این اشتباع رو داشتم. اینا به هاط ...

از نظر من عشق ممکنه تو هرسنی اتفاق بیفته 

یکی کوچیکی یکی نوجوانی 

یکی به موقش و یکی هم تو سن هفتاد هشتاد سالگی

ولی خب از نظر خیلیا هم بخاطر هورموناس 

ولی من اسمشو گذاشتم عشق و نابود شدم 

ولی خدایی حتی اگه بگی عشق هم نبود اما دوستش داشتم و بهش وابسته بودم خیلی 

ولی بازم از نظر خودم عشق بود چون یه کارایی کردم براش ک هرکی عاشق بود مطمئنم انجامش میداد.. خیلی دوست داشتم بهش برسم و تا آخر عمرم با همون باشم..اما اون فقط اولش به قول خودش دوسم بعدم هی ولم‌ میکرد..

از نظر من عشق ممکنه تو هرسنی اتفاق بیفته  یکی کوچیکی یکی نوجوانی  یکی به موقش و یکی هم ت ...

وقتی ۲۶_۲۷ سالت شد این حرفت رو به یاد بیار و اون موقع به خودت جواب بده که ایا عشق بوده یا نه. الان درکت میکنم قطعا میگی عاشقش بودم.من این روزا رو کذروندم و الان ۳۱ سالمه. چند سال بعد میخندی به حرفای الانت .به هر حال این مسائل اگه از تجربه شون استفاده کنی مفید واقع میشن برات و به دردت میخورن

وقتی ۲۶_۲۷ سالت شد این حرفت رو به یاد بیار و اون موقع به خودت جواب بده که ایا عشق بوده یا نه. الان د ...

شاید بخندم اما هیچوقت یادم نمیره چقد براش تلاش کردمو چقد پسم زد ..

یه سال براش تلاش یه طرفه کردم فک میکردم دوسم داره اما کسی ک عاشق باشه ک نمیره..از تلاش واسش خسته شدم دیگه 

اگه تلاش دو طرفه بود خسته نمیشدم اما همش به طرفه بود هم از طرف اون تلاش کردم هم از طرف خودم..

تنها ادمی بود ک تونستم دوسش داشته باشم ..‌.

دلم میخواد الان بگم بخاطر هورمونه ولی از پسش بر نمیام

شاید بعدها گفتم🙂

شاید بخندم اما هیچوقت یادم نمیره چقد براش تلاش کردمو چقد پسم زد .. یه سال براش تلاش یه طرفه کردم فک ...

ناراحت نباش عزیزم و به خودت افتخار کن که از یه رابطه سمی اومدی بیرون و این نصیحت من و یادت باشع، همیشه بزار پسره برای تو بیشتر تلاش کنه. تو همیشه یه قدم عقب بمون این باعث موندگاری و قشنگ شدن رابطع میشع

ناراحت نباش عزیزم و به خودت افتخار کن که از یه رابطه سمی اومدی بیرون و این نصیحت من و یادت باشع، همی ...

از این به بعد این نصیحتتو همیشه یادم میمونه ..ممنون:)

ولی دعا کن عاشقم شه 

دعا کن عشقم واقعا عشق باشه و بهش برسم

2706