2737
2734
چادر رنگی دیگه

اها اولین بار بو  میشنیدم  فکر کردم مدل جدیده 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکیو‌میشناسم  پیش نامحرمای غیرفامیل حجاب داره و‌ادعای باحجاب بودن داره ولی جلو‌نامحرمای ف ...

اون یه تخته اش کمه نامحرم خودی وغیر خودی نداره نامحرم نامحرم اگه قراره رعایت کنه باید جلوی تمام نامحرم رعایت کنه مگه میوه است داره سوا میکنه

نه فرق داره خیلی راحتتره

گوگل دیدم دست داره مثل چادر ملی ولی انگار گل دارش

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

مثل بقیه نامحرم ها

با حجاب کامل

‏        «ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما   خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»                  آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد.‌‌‌.                                                                                         هوچی گری  اولین دستاویز کسایی هست که دلیلی منطقی برای رفتار و حرکاتشون ندارند !                                            🖤 ۱:۲۰ 🖤 فراموش نخواهیم کرد..
2740

گوگل دیدم دست داره مثل چادر ملی ولی انگار گل دارش

من از اون برای نماز لستفاده میکنم خیلی راحته زیرش لباس آسین کوتاه هم باشه معلوم نیست سر دستش کش داره خیلی خوبه

دیدم داخل گوگل چادر دانشجوییه اما رنگیش 

جالبه من فکر میکردم این مدلی ها چادر نمازن

ببخشید چادر میزبان چ جوریاست

چادر رنگی آستین دار...

من معمولا عبا بحرینی میدوزم...

یا دانشجویی میدوزم، مچ آستینش رو کش میزنم که بالا نره

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706