2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید میشه یه سوال دیگم بپرسم؟اگه زیاده رویه جواب ندین ببخشید بازم من کمردرد دارم و یه کم مثل پریو ...

گلم فداتشم این چه حرفیه❤اره منم داشتم از هفته ۲۹ رفتم دکترم قرص هیوسین بهم داد 

مامان دو قلوها 👶👶
ببخشید میشه یه سوال دیگم بپرسم؟اگه زیاده رویه جواب ندین ببخشید بازم من کمردرد دارم و یه کم مثل پریو ...

من اون شب ک کیسه آبم پاره شد قبلش از صب درد پریودی شدیدی داشتم هیوسین هم تاثیر نداشت یه جوری حس کردم ک زایمان تزدیکه

مامان دو قلوها 👶👶
2731
گلم فداتشم این چه حرفیه❤اره منم داشتم از هفته ۲۹ رفتم دکترم قرص هیوسین بهم داد 

ممنونم لطف کردین جواب دادین خیالم راحت شد 

ان شالله که گل دخترات زیر سایه پدر و مادر سلامت باشن🌺

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
ممنونم لطف کردین جواب دادین خیالم راحت شد  ان شالله که گل دخترات زیر سایه پدر و مادر سلامت باش ...

عزیزدلمی قربونت برم انشالله زایمان راحتی داشته باشی

مامان دو قلوها 👶👶
من اون شب ک کیسه آبم پاره شد قبلش از صب درد پریودی شدیدی داشتم هیوسین هم تاثیر نداشت یه جوری حس کردم ...

راستش اینقد که میترسونن مخصوصا شوهرم!تا الان متخصص قلب مغز داخلی غدد همه اینارو رفتم!دیگه دکتر زنان حتی دوست ندارم برم

همزمان 3تا دکتر زنان پرونده دارم دیوونه شدم باور کن

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2738
عزیزدلمی قربونت برم انشالله زایمان راحتی داشته باشی

ممنون گلی😍

@فندق_خانوم    

سلام عزیزممممم خوبی؟؟؟

وااااای مبارکهههههه😍😍😍😍خیلی خوشحال شدم که نی نیات صحیح و سالم کنارتن عزیزم خوش قدم باشن و زیرسایه پدر و مادر بزرگ بشن انشاالله❤❤❤💋💋💋

امیدوارم از این به بعد لحظه به لحظه زندگیتون پر از خیر و برکت و شادی باشه درکنارهم😍😍😍❤❤❤😘😘😘💋💋💋💞💞💞🌹🌹🌹💓💓💓 خداروشکر که بالاخره این روز رو دیدیم 😍😍😍💋💋💋