2737
2734
عنوان

زایمان فیزیولوژیک بهتره یا طبیعی سنتی که مسکن و امپول فشار میزنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فک کنم آمادگی داشتن واسه زایمان خیلی مهمه عزیزم من کلاسای آمادگی زایمانو میرفتم تمریناشو انجام میدادم وببخشید پرینه رو چرب میکردم شاید بخاطر همین راضی بودم باید دید شرایط چی پیش میاد مامایی که اونجا بود بهم گفت میتونی فیزیولوژیک بیاری ولی به دوستم گفته بود خیلی طول میکشه باید ببینی شرایط بدنت چه جوریه اگه ایشالا دهانه رحمت سریع وخوب باز بشه احتمالش زیاد میشه گفتم عزیزم به دکترت اعتماد کن درنهایتم خیلی فرق نداره دردای اخرو هردوش داره فقط شاید فیزیولوژیک کمتر بخیه بخوری که اونم زیاد مهم نیست درهردو صورت خوب میشی زود
من غیر فیزیولوژیک زایمان طبیعی داشتم از اینکه پروسش تسریع شد خوب بود ولی خودم کلا مخالف دارو و مواد غیر طبیعی هستم اونم توی مرحله به این حساسی. انشالله برای بعدی فقط فیزیولوژیک البته یک چیز دیگه هم هست و اون وضعیت جنین اگه تشخیص داده بشه باید تسریع بشه حتما غیر فیزیولوژیک را قبول کن
2740
تاریخ زایمانتو دو هفته دیرتر بگو وگرنه هفته های اخر بیچارت میکمن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مامان من سر زایمان اولم زنگ زد از خاله هان کمک گرفت شوهرمم به خانوادش همه گفت داداشام زن داداشام همه فهمیدن امدن خونمون بعد که بچم به دنیا امد خالم گفت نباید کسی بفهمه برای مادر درد طولانی میشه به خاطر همون سر زیمان دوم بااینکه خونه مامانم بودم ولی کسی نفهمید فقط صبح که دردا شدید شد به مامانم گفتم ولی شوهرم از شب خبر داشت