2737
2734
عنوان

کاربر عزیز....

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 43 پست
یه شیر خودشو نگران حرف گوسفندا نمیکنه شیر باش

خآنم گل شما که نمیدونی جریان چیه قضاوت نکن این خانم عقده توجه داره منم له خدا واگذارش کردم موضوع رو هم تو چند تا سطر قبل توضیح دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا اگه اینجا را میگی  اینجا همینه ناراحت نشو  به کنم دقیقا همین حرفارو زدن مهم نیست

گل مهر جان از شما بعید بود ندونسته قضاوت کنی  من توضیح دادم آگر دوست داری بخون منم این خانم و به خدا واگذار کردمش چون عقده توجه داره  وگرنه تو همون تاپیک حواب میداد   من حتی ازش معذرت هم خواستم چون الکی شلوغ کرده بود به خاطر موضوعی که اصلا بهش ربط نداشت

گل مهر جان از شما بعید بود ندونسته قضاوت کنی  من توضیح دادم آگر دوست داری بخون منم این خانم و ب ...

عزیزم منکه اصلا نمیدونم موضوع چی بوده 

گفتن اینجور گفته

گفتم فضای مجازیه میگن 

به منم توهین زیاد میشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2731
ااره بخدا از دیشب تا الان بابت حرفاش بغضم گرفته  

از دیشب چقدر تو دروغ گویی همین عصر بود که تو اون تاپیک هرچی دلت خواست بارم کردی حالا اومدی مظلوم نمایی واقعا دلت سیاهه

گل مهر جان از شما بعید بود ندونسته قضاوت کنی  من توضیح دادم آگر دوست داری بخون منم این خانم و ب ...

گل مهر کاربر خوبی هست مطمئن باش درباره شما نبوده .گل مهر دوست داشتنیه عزیزم.

عزیزم منکه اصلا نمیدونم موضوع چی بوده  گفتن اینجور گفته گفتم فضای مجازیه میگن  به منم ت ...

به خدا له همین شب عزیز تو یه تاپیک دیگه من حواب استارترو دادم بعد این وسط پریده میگه تو به اسم من توهین کردی آخه من مگه این خانم و میشناسم بعضیا دیگه رد دادن نمیدونن چیکار کنن انگار که بهشون توجه بشه

2740
به خدا له همین شب عزیز تو یه تاپیک دیگه من حواب استارترو دادم بعد این وسط پریده میگه تو به اسم من تو ...

من به شمام میگم فضای مجازیع همه جور ادمی هست 

من با اینکه خیلی ساله اینجام 

ولی یوقتها ندونسته یه چیزی میگم 

اینقدر سرم میریزن که پشیمون میشم چرا اصلا حرف زدم 

بعدم اینجا پر از بچه ۱۰ سالع یا پسرای  نوجوونه که چرتو پرت زیاد میگن 

کلا نباید اینجا مشاوره کرفت

کدوم تاپیک بود؟

من متاسفانه بلد هم نیستم لینک بزارم ولی موضوعش!این بود که استارتر گفت اسم دخترم خدیجه ست دوس نداره میخواد عوً کنه همه هم گفتن حق داره منم گفتم لا عرف الان جامعه سازگار تیس آگر هم مذهبی میخواد آدم فاطمه زهرا اینا بزاره اومده پریده به مت تو به اسمم توهین کردی من خدیجه ام بهش میگم خب خداروشکر تو دوس داری مکه دیگه ول کرد   حتی به خدا ازش معذرت هم خواستم دیدم گفت به خدا واگزار میکنم

من به شمام میگم فضای مجازیع همه جور ادمی هست  من با اینکه خیلی ساله اینجام  ولی یوقتها ن ...

سلام عزیزم.شبتون بخیر .بله کاملا حق با شماست . واقعا باید از برخی موارد گذشت کرد.

استارتر تاپیک در مورد کاربرها ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
گل مهر کاربر خوبی هست مطمئن باش درباره شما نبوده .گل مهر دوست داشتنیه عزیزم.

اره عزیزم من اصلا از موضوع بی اطلاعم 

استارتر گفت تگش کن 

من گفتم نمیشه 

بعدم نظر خودمو گفتم در مورد اینجا 

وگرنه نه موضوعو میدونم نه کاربرا درست میشناسم