2726
عنوان

کاربر عزیز....

254 بازدید | 43 پست

باشه شما هم قضاوت کن  مگه شما از قلب من خبر داری که میگی سیاهه  من چیزی نمیگم  ولی خوب میدونم بخاطر حرفهای بدی که به من گفتی بدترینش دلت سیاهه که ابن حرفت منو به گریه انداخت    پیش خدا جواب پس میدی خدای جای حق نشسته  عزیزم    من نفرینت نکردم و فقط دوست داشتم خدا نکه اذیتت کنه و فقط بهت نشون که آدمارو زود قضاوت نکنی و نیت من همین بوده  خدا رو شکر میکنم که خدا از نیت من خبر داشته ..... شب قدر حاجت روا بشی ❤

@nanayi

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🥲🧡گریه کردی

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤
ای بابا اگه اینجا را میگی  اینجا همینه ناراحت نشو  به کنم دقیقا همین حرفارو زدن مهم نیست

خیلی با حرفش قلب منو شکست بخدا اولش اینه به اسمم توهین کرد دوم داشتم باهاش منطقی صحبت میکردم بهم گفت بی ادب  و تا تونست قضاوتم کرد و آخرش بهم گفت قلبت سیاهه 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
یه شیر خودشو نگران حرف گوسفندا نمیکنه شیر باش

مرسی قربونت برم😘😘

🥲🧡گریه کردی

ااره بخدا از دیشب تا الان بابت حرفاش بغضم گرفته   

خیلی با حرفش قلب منو شکست بخدا اولش اینه به اسمم توهین کرد دوم داشتم باهاش منطقی صحبت میکردم بهم گفت ...

مهم نیست ادم اولش ناراحت میشه بعدش عین خیالش نیست 

منم چند روز پیش گفتن بهم که دلتو برو مهربون کن و فلان در صورتیکه اصلا منو ندیده قضاوت کرد

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
ای بابا اگه اینجا را میگی  اینجا همینه ناراحت نشو  به کنم دقیقا همین حرفارو زدن مهم نیست

میشه تگش کنی

مرسی قربونت برم😘😘

حرف من در مورد یه حرف مسخره مجازی نیست

درمورد زندگیه

کسیکه با یه زرزر پشت موبایل اشکش در میاد

تو زندگی شخصی با حرف مردم قطعا نابود میشه

باید یاد بکیری قوی و محکم باشی و نذاری کسی رو مخت بره

I am everything that I want
ااره بخدا از دیشب تا الان بابت حرفاش بغضم گرفته  

ولش کن 

اینجا آدمای مریض زیاد پیدا میشه 😘

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤

@nanayi

کیا عزیزم همونکه گفت این حرفو 

اره گلم من تگ میکنم آبی نمیشه

2706