2733
2734
عنوان

اونایی که بینی عمل کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 100 بازدید | 19 پست
میگم شمااونموقع که تامپون توبینیت بودنوک بینیت وسوراخاش بزرگ وزشت نبود؟

سوراخای من از روز اول کوچیک بود  ولی نوکش خیلی بزرگ بود ک به خاطر ورم بود 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون موقع هم که فیلترتوش بود؟

کوچیک بود ولی گرد دیده میشد به مرور از گردیش کمتر شد 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2728
من امروزدوباره بینیمونگاه کردم دیدم نوکش خیلی بزرگه سوراخاش بزرگ نیستن

نوک طبیعیه خیلی ورم داره  به مرور جمع میشه