2410
2553
عنوان

اونایی که بینی عمل کردین

100 بازدید | 19 پست

کسی بوده دکتربعدیکهفته تامپونشودربیاره؟به من گفته یکهفته دیگه درمیارم..هرکسومیبینم میگه بعد۳روزدرآوردن..میترسم روفرم بینیم تاثیرمنفی بذاره

مال منو بعد ی هفته دراورد. اثری رو فرم نداره

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تامپونومیگم ها..همون که توسوراخ بینیه

اره میدونم  من تامپونمو روز هفتم دراورد گچ و بخیمو روز ۱۰

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2714
خداروشکرپس طبیعیه..من ازهرکس پرسیدم گفت بعد۲سه روزدراورده..اذیت نشدی یه هفته تودماغت بود؟راستی ازبین ...

بستگی داره تامپونت مش باشه یا از اون پلاستیکیا مش باشه درد نداره ولی پلاستیکی خبلی درد داره چون قطرش زیاده واسه خواهر منم پلاستیکی بود 

اره راضی هست

آهااوکی.الان ازبینیت راضیی؟

خیلی راضیم ولی ورم خیلی اذیتم میکنه  ی روز کوچیکه ی روز بزرگ

اون مهم تیس فکرکنم بعدیمدت ازبین میره

من ۱۱ ماهه درگیرشم  خیلی رو اعصابمه🤕🙁

2706