2737
2739

دخترا این مثبته؟😦😦😦

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره انگار مثبته عزیزم

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
2731

منفی بود بتام و چندروز بعد پریودشدم😕

عزیزم بارداریم که این تاپیک و زدم ناموفق بود و سقط شد@sanamiiiii

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

چه تاپیک خوبی بود حیف دیگه کسی نمیاد. مامان حسام شما خوبی چه خبر

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
چه تاپیک خوبی بود حیف دیگه کسی نمیاد. مامان حسام شما خوبی چه خبر

سلام عزیزم مرسی خوبم،توچطوری بچه هاخوبن؟

منم باردارم خداروشکر وارد۳ماه شذم

2740
سلام عزیزم مرسی خوبم،توچطوری بچه هاخوبن؟ منم باردارم خداروشکر وارد۳ماه شذم

عزیزم خدا را شکر که بارداری مراقب خودت باش ان شا الله بسلامتی فارغ بشی.

منم حسابی سرم گرم بچه هاست خیلی خسته میشم گاهی😅

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼