2733
2734
سلام من تو ماه سوم بارداری اینطور شدم و خیلی هم میخارید دکتر گفت کهیر بارداری شدم ماه آخر بیشتر مرسومه من سدر مالیدم به شکمم خوب شدم
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من تو ماه سوم بارداری اینطور شدم و خیلی هم میخارید دکتر گفت کهیر بارداری شدم ماه آخر بیشتر مرسومه من سدر مالیدم به شکمم خوب شدم
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
2731
اگر برای جلوگیری از ترک شکم کرمی یا روغنی به خودت میزدی شاید به اون حساسیت داری....بهتره پوست خیار بذاری روش یا اینکه خود خیار رو رنده کنی روش بذاری تا بهتر بشه.
yesterday you said tomorrow....just do it
من هم در بارداری اولم هفته های اخر از زیر شکمم تا روی نافم جوش زده بود وحشناک می خارید هز دکتری که فکر کنی رفتم ولی هیج دارو یا پمادی بهم نمی دادن بعد از زایمان تمام بدنم ریخت بیرون طوری که خودم چندشم می شد نگاشون کنم مثل ادمهای روانی خودم رو می خاروندم و گریه می کردم چون دکتر می گفت در دوران شیر دهی نمی تونی پماد استفاده کنی ...
انشالله خدا کمکت کنه و این جوشها به همین روزهای بارداری ختم بشه
طلوع جون این کهیر بارداریه وتا زایمان نکنی ادامه داره فقط میتونی کلرفنیرامین استفاده کنی بخاطر انسداد مجرای صفراوی معمولا رخ میده بعد زایمان هم برطرف میشه
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک
Has Sa جان
این ها کهیر باردرای هستند
من هم از روز اول هفته 36
یک هو روی شکمم کلی دونه در اورد
به حدی خارشدید دارم که نگو
الان 7روزه که دارم زجر میکشم
3 روز پیش رفتم دکتر گفت کهیر بارداریه
پماد بتامازون
محلول کالامین دی
امپول دگزا متزون بهم داد
شب تا صبح بیدارم