2737
2739
عنوان

اگه یه پسری

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 28 پست
سرگرمى پسرها از اين كارا زياد مى كنن با يكى صحبت مى كنن ميذارنش حالت آب نمك اگه يكى ديگه پيدا ن ...

اگه این طور باشه خیلی بی شعوره...

این همه دختر آماده به دوستی و رابطه

چرا من آخه که دارم یه گوشه زندگی خودمو میکنم

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم به جای بی محلی ک نشون از ضعف انسان میده ... خیلی محترمانه بگو تمایل ندارم صحبت کنم . یا اگه میخوای صحبت کنی ی جور سعی کن هدفش و بفهمی... فکر نمی‌کنم این صحبت ها بخواد برا ازدواج باشه . من خودم ی دوست جنس مخالف دارم ک با هم رابطه ی معمولی داریم.  من به خاطر علاقه ی دوستانه ای ک بهش داشتم زیاد بهش پیام میدادم اما بعدا ک دیدم با بی شخصیتی تمام بد برداشت کرده... کلا رابطه مو باهاش سعی کردم سرد تر کنم . البته هیچ بی اهمیتی نشد.  خودم محترمانه گفتم ب خاطر  طرز فکرت بهتره رابطه ی دوستانمون سرد تر باشه ... در کل با صحبت میشه خیلی چیزا رو حل کرد . و در آخر: اصلا تا وقتی ک از زبون خودش نشنیدی ب این فکر نکن ک چ قصدی داره . ی وقت شاید مثل من باشه و بعدا کمی پیشش شرم سار شی :)

اگه این طور باشه خیلی بی شعوره... این همه دختر آماده به دوستی و رابطه چرا من آخه که دارم یه گوشه ز ...

احتمالا بهش زياد پا ندادى كنجكاوتر و حريص تر شده 

با اين افراد بايد خيلى خيلى سنگين رفتار كرد

بفهمن نمى تونن زياد وقتت رو بگيرن

احتمالا بهش زياد پا ندادى كنجكاوتر و حريص تر شده  با اين افراد بايد خيلى خيلى سنگين رفتار كرد ...

نرمال بودم . کاش با شما زودتر صحبت کرده بودم

به نظرم به جای بی محلی ک نشون از ضعف انسان میده ... خیلی محترمانه بگو تمایل ندارم صحبت کنم . یا اگه ...

مرسی عزیزم ‌. درست میگی

2738