2726
عنوان

اگه یه پسری

405 بازدید | 28 پست

مرتب به بهانه های مختلف با شما ارتباط بگیره اما اصلا و ابدا بحث ازدواج و دوستی و شروع رابطه رو اغاز نکنه . چه فکری در رابطش میکنید ‌.  روزی چندین بار پیام میده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اجتماعیو اقتصادی و سیاسی .

راهی دارین بفهمم واقعا هدفش چیه از این ارتباط مکرر. خسته شدم ‌. همش میترسم گوشیم دست کسی باشه پیام بده و یه حرفی توش در آد. رابطه مون خیلی معمولی و حالت تبادل اطلاعات داره. یا راهی بدین که کاری کنم دیگه پیام و ... نده.

یه آشنای قدیمی هست ‌‌. قبلا محل کارمون یکی بوده .حدود پنج سال پیش 

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

حس میکنم فقط میخاد مخ کنع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جوابشو نده یه مدت  سین نکن  

فکر خوبیه اما من تا الان سر این که ناراحت نشه سیم میکردم .‌‌‌‌‌‌‌خیلی تو جنبه های مختلف کمکم کرده ولی افراطی شده پیام دادنش

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

سرگرمى

پسرها از اين كارا زياد مى كنن با يكى صحبت مى كنن ميذارنش حالت آب نمك

اگه يكى ديگه پيدا نشد

بهش پيشنهاد دوستى ميدن 

پسرى اگه يه دخترى رو بخواد واسه اينكه يوقت از دست نره سريع پيشنهاد دوستى ميده

2706