2752
2739
عنوان

تجربه دردناک عمل لوزه بزرگسال

| مشاهده متن کامل بحث + 35689 بازدید | 59 پست
سلام درود برهمگی.  من ۳۰سالمه.   دهم بهمن ماه بعدظهر عمل کردم یازدهم ساعت یک ظهر ترخیص شدم ...

سلام عزیزم امیدوارم هنوز تو سایت بیای 

گلم من پسرم عمل کرده به هیچ وجه نمیتونه آب یا مایعات بخوره از توی بینی اش میزنه بیرون من همه جا رو گشتم ولی ننوشتن علتش چیه شما گفتید این اتفاق برای شما هم افتاده میخواستم بپرسم دلیلش چیه؟چند روز طول کشید تا خوب بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم امیدوارم هنوز تو سایت بیای  گلم من پسرم عمل کرده به هیچ وجه نمیتونه آب یا مایعات بخ ...

سلام 28سالمه یک هفتست عمل کردم . منم اینجوری ام. دلیلش مقاومت برای قورت دادنه چون گلو درد میاد و برای همین از بینی میزنه بیرون

2731

سلام من 5 روزه لوزه مو عمل کردم

۲۷ سالمه

شب اول کلا نمیتونستم بخوابم چون زبون کوچیکم ورم کرده بود و احساس خفگی میکردم ناگفته نمونه ک من قبل عمل سرفه هم میکردم بعد عمل باعث شد اذیت بشم

روز اول چون دهنم پر خلط میشد و من سرفه داشتم باعث میشد اوق بزنم و خون بالا آوردم

من ۱ ساعت بعد عمل بستنی خوردم و ابمیوه و آب درد شدید مثل خوردگی شدید داشتم اما میگفتن نخوردم گلوم بدتر میشه

الان ۵ روز لب ب غذا نزدم فقط آب و شیر و بستنی خوردم گلومم دردش کمتر شده

فقط نمیدونم چرا ابمیوه یا اب ک میخورم احساس میکنم تو گوشم میره یا تو بینیم میره الان خیلی گوشم درد میکنه

دکتر بم شربت اموکسی کلاو داد حالت تهوع میگرفتم میخوردم امروز نخوردم امیدوارم گلوم عفونت نکنه با نخوردنش

اگ رعایت کنید اونقدرا هم سخت نیست

عمل من با لیزر بود و کل هزینه م عم از بیمارستان و آزمایش قبل عمل و... ۳۰۰ تومن شد از دکترمم خیلی راضی ام حیف ک کلا از قم رفت😭😭😭

یاخدااااااااا یاخدااا چقد ترسناک منم میخوام عمل کنم ولی میترسم 

اصلانترس بروعمل کن

نفس کشیدن راحت میشه بویایی ت هم بهترمیشه من همیشه سرمامیخوردم الان ۵ روز عمل کردم لب چیز سفت نزدم غذاهم نخوردم الان بهترم تا ۲هفته اصلا نمیخوام چیز سفت بخورم ک خوب خوب بشه و خون ریزی نکنه.همه مراقبتش همینه

ببخشیدچن سالتونه؟چون میگن سن بالاترعمل کردن سختترمیشه بعداینکه کجاعمل کردین تهران؟اگ تهرانی میشه دکت ...

من از اولین روز صبحت میکردم یکم سخت بود آروم حرف میزدم الان۵ روز عمل کردم راحتتر حرف میزنم

لوزم چرکی شده بود و دیگه هیچ آنتی بیوتیکی جواب نبود ... بعدها سه ماه درد کشیدن رفتم نوبت گرفتم که عمل کنم ... دیروز ساعت ۱ ظهر عمل کردم و تا الان پرده وحشتناک دارم ... خیلی درده وحشتناکیه ... اگه آستانه دردتون پایینه عمل نکنید ...

سلام

میخوام تجربه ی خودم رو به عنوان همراه بیمار بگم. امیدوارم که بدرد عزیزانی که میخوان این جراحی رو انجام بدن بخوره

همسرم دوشنبه ۱۳ آذر، در سن ۳۴ سالگی عمل لوزه انجام داد. لوزه هاش متورم میشدن. هر ۳، ۴ ماه گلو درد بود. دیگه چرک خشک کن جواب نمی‌داد واسش و فقط باید دگزا میزد تا خوب میشد.

این ۲، ۳ ماه اخیر اوضاعش خیلی بد شده بود. موقع خواب به قدری خروپف می‌کرد که نمیتونستم تو اتاقش بخوابم.

خلاصه بعد از کلی پرس و جو و با کلی ترس و لرز راضی شد عمل کنه. ما مشهد هستیم و بیمارستان سینا عمل کرد. عمل به ظاهر ساده ای هست. ولی به خاطر سن بالا مراقبتای بعد عمل نسبتا سخته. 

خود عمل ۱ ساعت طول کشید. ۲ ساعت تو ریکاوری بود و بعد آوردنش تو بخش. شب میتونستیم بیایم خونه و مرخص بشه ولی ترجیح دادیم بیمارستان باشیم. 

اولی که اومد تو بخش با قاشق آب سرد بهش دادم. بعد از یکی، دو ساعت بستنی خوردنش شروع شد

شب واسش فرنی رقیق درست کردم. در حدی که ۱ قاشق آرد سفید و حدودا ۲ و نیم لیوان شیر.

روز بعدش مرخص شد و اومدیم خونه. دیگه مدام بهش بستنی، شیر موز، آب هویج، آب سیب، شیر انبه، فرنی میدادم تا ۳ روز اول. اینم بگم که همه رو از صافی و الک رد میکردم. سوپ میکس شده هم میدادم بهش. داخل سوپش ۱ قاشق قلم گاو که از قبل جوشونده بودم می‌ریختم. در کل غذاهاشو سعی می‌کردم تا جایی که میشه ساده ولی مقوی درست کنم. به خاطر اسیدی که آناناس داره نمیشد بهش بدم ولی از لحظه ای که اومدیم خونه کنار دستش یه لیوان آب سرد بود. یه لیوان آب عسل. عسل تو بهبود شدن زخم خیلییییییی کمک میکنه. آبو بذارین جوش بیاد. بریزین تو لیوان. به درجه ی گرم بودن که رسید عسل اضافه کنین. بذارین تو یخچال.  

تخم مرغ شل هم خیلی خوبه که ما بهش میگیم عسلی. اونم تو یه قابلمه کوچیک بذارین آب که جوش اومد تخم مرغ رو بهش اضافه کنین. ۴ تا ۵ دقیقه که جوشید بردارین. بذارین ۱ ربع ۲۰ دقیقه ای تو آب سرد باشه. بعدشم پوست کنین و نوش جان مریضتون. 

و اما کاچی. اصلا تو این مدت به غذاهاتون زعفرون نزنین. چون باعث خونریزی میشه. برای کاچی هم آرد سفید رو الک کنین. ۱۰ دقیقه بدون هیچی تفت بدین. ۱ قاشق روغن گاوی باز شده بهش اضافه کنین. بعدم ۲ لیوان آبجوش. زردچوبه، ۴ زیره، نبات. هم بزنین تا نبات باز بشه. یه کم قل که زد خاموش کنین. از صافی رد کنین و بدین مریض بخوره. البته هم بزنین تا سرد یا هم دمای محیط بشه بعد بخوره

و اما خوده مریض.... 

کلا همسرم آدم بد مریضی نیست. یعنی تو خودش میریزه. ولی دردش زمان غذا خوردنش بود که قورت میداد و یه تیری تا گوشش می‌کشید. اینم بگم روز ششم ۲، ۳ قطره خون اومد. به دکترش زنگ زدم گفت سرم شستشو قرقره کنه ولی اصلا این کارو نکنین. چون نمک بدتر میکنه زخم رو. فقط یخ خورد و خدا رو شکر اوکی شد.

امیدوارم از نظر رژیم غذایی تونسته باشم کمکی کرده باشم. به امید خوب شدن همه مریضا 

من از اولین روز صبحت میکردم یکم سخت بود آروم حرف میزدم الان۵ روز عمل کردم راحتتر حرف میزنم

سلام عزیزم، نمیدونم هنوز سایت میای یا نه؟

منم لوزه هام متورم شده، دو روزی هست که نمیتونم درست آب دهنمو قورت بدم، سنگ لوزه هم دارم،حس میکنم گوشمم کیپ میشه

سوالم اینه، بعد عمل دیگه سنگ لوزه تشکیل نمیشه؟

الان اوضاعت چطوره

سلام میخوام تجربه ی خودم رو به عنوان همراه بیمار بگم. امیدوارم که بدرد عزیزانی که میخوان این جرا ...

مرسی که تجربیاتتون گفتید 

امیدوارم تا الان دیگه همسرتون سلامتیشو بدست آورده باشه❤️

کاربری دست دو نفره... یه دختر مجرد شاد، با یه خانوم متاهل... خدایا تورا کجا گم کرده ام؟شبیه کودکی که در بازار دست مادرش را رها میکند تا عروسک هارا بنگرد، اما وقتی فهمید مادرش را گم کرده،دیگر تماشای عروسک ها هم برایش لذتی ندارد....خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که کتفم از جا دراد..عاشق اهنگای شادمهرم😌عاشق طبیعت و گل و گیاهم😁حامی حیوانات😍عاشق بارون و پاییز💫خدایا خیلی دوست دارم😘امیدوارم هر کسی این امضا رو میخونه به اون خوشحالی که الان نیاز داره برسه🌺نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
سلام من 5 روزه لوزه مو عمل کردم ۲۷ سالمه شب اول کلا نمیتونستم بخوابم چون زبون کوچیکم ورم کرده بود ...

سلام خانوم....منم الان شش روز عمل لوزه انجام دادم.....دقیقا کی خوب خوب میشم.....خسته شدم....از دیروز سرفه میکنم.....اونم انگاری خلط دارم....به دکتر گفتم گفت طبیعیه.....

در ظلمات شب تنها خداست که صدایت را میشنود...❤️
سلام میخوام تجربه ی خودم رو به عنوان همراه بیمار بگم. امیدوارم که بدرد عزیزانی که میخوان این جرا ...

بعد از چند روز میتونست راه بره و کاراشو خودش انجام بده ؟

وبعد از چند روز کلا خوب شد

آیا در کل راضی هستید؟

اسم دکترتون چی بود ؟تحقیق کرده بودید واسه دکتر؟

پسر من لوزه داشت و خیلی اذیت میشد دکترا میگفتن که باید عمل بشه ولی بردمش یه دکتر طب سنتی با دارو درمانش کرد واقعا کارش خوب بود خدا خیرش بده شمارشو هم براتون می‌گذارم

09367461816