2733
2734
عنوان

بخودم چی هدیه بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 30 پست

خواب

رفتن به استخر

رفتن به آب گرم

گردش 2نفره باشوهر

یه خرید حسابی از سرتا پا

👈نکات پزشکی که باید هر مامانی بدونه  لمس کن لینکه👉هرکس اومدتوتاپیکم مزاج شناسی روبخونه/صفحات پرکاربرد:🤰میدونیدبعدزایمان چکارکنید؟38*روش بارداری اسلامی،علل سقط وناباروری78،79مصلحهاوطبع غذا14،10،12مزاج شناسی 39_جوش وپوست=17،32،51،55،57_🚼پوشک گرفتن٣3،47_عفونت زنانه34_😋تغذیه کودک19،47،61،46،15،7،8،9،10،12، 6_🤰بارداری47،57،46،40،30،58،61،54_رشدجنین98_🤢ویار23،74_🔴درمان قاعدگی دردناک وشدید95، 86،37،35،58،30_🔴خونسازها104_عفونت ادراری34،36_مزاج غذاها36،32_🤱ازشیرگرفتن74،36_🤒تب46،1،61،106_تیرگی زانووزیربغل57،60_ختنه61_اعصاب وتیک60_قرص اورژانسی62_🤪جویدن ناخن60_👣ترک پا58_گل مژه55،57_رفلاکس کودک47،19_محاسبه بارداری53_👁️👁️سیاهی وگودی زیرچشم53،57، 48_👶زردی19،28_👄ترک لب43_آبله مرغان29_لکه پوست32_😖یبوست نوزاد47_💩 یبوست9،40،33،29،47_💩اسهال29،47،7،14 19_کولیک43،47_درمان خانگی29،35،43_سنگ صفرا54_مزه دهان61_خلط حلق56_پاکسازی بدن32_آفت47،48_نازایی57_رژیم دخترزایی پسر زایی10،16_اگزما75_🍬دیابت،قندبارداری 74و75_🤧آلرژی وآسم90_🤒تب دندون90_رژیم چاقی101_😷سرماخوردگی،کروناوٱمیکرون،13،6، 19،21،105,106،100_سرفه 95🗣️توروبیکابانام"نکات پزشکی که هرمامانی باید بدونه" کانال زدم،قابلیت جستجوداره،میتونیدمطلبی که میخوان راحت بخونید😉آیدی کانال روبیکام👇https://rubika.ir/manmamnam🎌☯️ورودبه تاپیک فنگشویی وقانون جذبم☯️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبلا اینکار و کردم آخه😅 الانم خیلی باید فکر کنم یادم بیاد از کی رنجیدم😄

خب بعدش

رفتم باشگاه اسم نوشتم

موهامو رنگ و مش کردم

حسابی بخودم رسیدم

ی کیک شکلاتی با قهوه سفارش دادم 

خیلی خوب بود

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
یا با دوست و شاید با مادر یا خواهرتون

به شوهرم میگم بیا رستوران من حساب میکنم. بعدش باید از قیافه ش عکس بگیرم تو گوشی ذخیره کنم 😂😂😂 

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
2731
خب بعدش رفتم باشگاه اسم نوشتم موهامو رنگ و مش کردم حسابی بخودم رسیدم ی کیک شکلاتی با قهوه سفارش ...

من و داداشم هم قسمیم که کیکای شکلاتی زندگیمونو با هم بخوریم😄 ولی رنگ و مش پیشنهاد خوبی بود

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
به شوهرم میگم بیا رستوران من حساب میکنم. بعدش باید از قیافه ش عکس بگیرم تو گوشی ذخیره کنم 😂😂😂&nbs ...

ای بابا 😄😄😄

پس برو غذا و کیک بخر بیار خونه نوش جان کن

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
خواب رفتن به استخر رفتن به آب گرم گردش 2نفره باشوهر یه خرید حسابی از سرتا پا

آخ آخ دلم برا جکوزی تنگ شد با خوندنش😌

درست میگید خیلی خوبه این حس بعد از فراموش کردن منم تجربشو داشتم 

اره واقعا راحت شدم

تا قبلش چقدر عذاب میکشیدم

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
من و داداشم هم قسمیم که کیکای شکلاتی زندگیمونو با هم بخوریم😄 ولی رنگ و مش پیشنهاد خوبی بود

اره بابا

هرچیزی ک میتونه خوشحالت کنه انجام بده

🍰😋 

تولدت مبارک گلی ❤😍

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
اره واقعا راحت شدم تا قبلش چقدر عذاب میکشیدم

خدا رو شکر 😘

منم خیلی راحت شدم 😍

راست میگی. ریملم تموم شده. اونم گزینه خوبیه. مارک خوب برای ریمل چیزی سراغ داری؟

اسنس.. کالیستا.. شون... 8ایکسل.. هزارویک مژه... دوسه

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
خدا رو شکر 😘 منم خیلی راحت شدم 😍

خداروشکر عزیزم ک شما هم ب آرامش رسیدی😍

خداروشکر عزیزم ک شما هم ب آرامش رسیدی😍

ممنون 

آره خدا رو شکر ❤😍😘

2706