2733
2734
عنوان

خانومای اصفهانی، شما اطلاعی دارید..؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 53 پست
ممنون خدا اجرتون بده  ۱۲ روزه بود  نه بچه ندارم گل سر سبدم بود  دعا کن شرایطش مهیا ...

ای وای مشکلشون مشخص شده؟

برادرزاده دوستم چندروز پیش یه هفته بعد تولدش فوت شد متابولیک داشته فک کنم یه همچین چیزی

انشاالله هرچی خیره براتون پیش بیاد عزیزدلم خدا یه نینی سالم بزاره تو بغلتون انشاالله

اگه باردارید واسه من دعا کنید شما الان پاکید و دعاتون رو خدا میشنوه ان شاءالله که نفستون حقه و شرایط ...

انشالا ب زودی با خبرای خوب از خاب بیدار میشی🌻🤲🏻

نگران نباش

این اتفاقا عادیه برا هر زن بارداری ...

انقد استرس نداشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه باردارید واسه من دعا کنید شما الان پاکید و دعاتون رو خدا میشنوه ان شاءالله که نفستون حقه و شرایط ...

ای جان، انشالا که به آرزوی قلبیتون هرچه زودتر برسید عزیزم، شرایط سختیه، خدا خودش بهتون کمک کنه و انشالا که شرایطتون از این رو به اون رو بشه و خوشحالی توی خونتون موج بزنه.. 

2731
شما خیلی اذیت نشدید از زایمان طبیعی؟  اگه دکتر هفت برادران رو انتخاب کنم باید برم میلاد بیمه ت ...

نه اصلا اذیت نشدم چون دکترم گفت لگنت عالیه واسه زایمان..

بله عزیزم باید بری میلاد...

بلع قبول میکنه بیمه تکمیلی عزیزم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
الان چنده مگه هزینش؟ بیمه تکمیلی مگه دیگه قبول نمیکنه این بیمارستان؟

انگار دختر خالم گفتن ده تومن طبیعی میگیرن فقط..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
ای جان، انشالا که به آرزوی قلبیتون هرچه زودتر برسید عزیزم، شرایط سختیه، خدا خودش بهتون کمک کنه و انش ...

ان شاءالله از دعای شما مهربون خدا از دل پاکت بشنوه 🤩😍

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
انشالا ب زودی با خبرای خوب از خاب بیدار میشی🌻🤲🏻 نگران نباش این اتفاقا عادیه برا هر زن بارداری . ...

ممنون ان شاءالله از دعای شما عزیزم 

بازم دعام کن 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2738
دکتر حقیقت رو که بعضیا بدش رو میگن.. شما کی زایمان کردید؟الان میگن بیمارستان میلاد خیلس بد شده و اص ...

فرشته حقیقت مهربونه و کلا خوش اخلاق ولی جراحی و سزارینش افتضاحه.. من سالهاست درگیره عوارض سزارینی ام که ایشون انجام داد