2737
2734
عنوان

دلم برای خواستگار قبلیم ضعف میره

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو نامزدی اخه ادم هنوز نه به باره نه به داره عکس میده به طرف 😐😐😐💔 بهترین راه پیش روت فراموشی خا ...

اون خواستگارم با یکی نمیدونم نامزد یا عقد کرده بود.

بعدا اومده بود میگفت محرده

انقدر ک نامزدم میگفت زنو شوهریم. ک من باورم شد.

ساده نباش عزیزم 

ساده نباش 

اعتماد نکن  تا وقتی که خوب اخلاق و ذات طرف نیامده تو دستت اعتماد نکن حتی اگه اون فرد آشناترین فرد به تو باشه 

هیچکس ضرر نمیکنه فقط خود نابود میشی

حقیرترین افراد کسایی هستن که دیگران رو به خاطر ویژگی های ظاهری تمسخر میکنن...فراموش نکنید که بی ارزشترین نوعِ افتخار،افتخار به داشتن ویژگی‌هاییه که خود انسان در داشتنشون هیچ نقشی نداره؛مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ملیت، ثروت خانوادگی و... از چیزایی که خودتون به دست آوردید حرف بزنید..مثل: انسانیت، مهربانی، گذشت، صداقت و...آدمی را آدميت لازم است                                           عود را گر بو نباشد هيزم است...
اون خواستگارم با یکی نمیدونم نامزد یا عقد کرده بود. بعدا اومده بود میگفت محرده

کلا بیخیال این دوتا آدم شو

موقعیت های از این بهتر هم نصیبت میشه عجله نکن

با عجله به جای اینکه همه چیز بهتر بشه بدتر گنددمیخوره بهش دودشم تو چشم خودت میره

حقیرترین افراد کسایی هستن که دیگران رو به خاطر ویژگی های ظاهری تمسخر میکنن...فراموش نکنید که بی ارزشترین نوعِ افتخار،افتخار به داشتن ویژگی‌هاییه که خود انسان در داشتنشون هیچ نقشی نداره؛مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ملیت، ثروت خانوادگی و... از چیزایی که خودتون به دست آوردید حرف بزنید..مثل: انسانیت، مهربانی، گذشت، صداقت و...آدمی را آدميت لازم است                                           عود را گر بو نباشد هيزم است...
2738
چ پیچیدس موضوع  برای یکی دگ دلت ضعف میره  برای یکی دگ لخت شدی  😔🥴🥴🥴

من نامزدمو میخوام.  ولی اون منو نمیخواد.

اون پسره خواستگارم از نامزدم ۶ سال بزرگتره.

و خواستگارم  درسته شکاکه ولی مثل یه آقا با مسئولیت پذیر بود.

ولی نامزدم مثل ی پسر بچه رفتار میکنه