2410
2553
عنوان

دلم برای خواستگار قبلیم ضعف میره

398 بازدید | 25 پست

من برام سنتی خواستگار اومد و منو نخواست .

ی ما بعدش نامزد کردم. و نامزدم نامزدیمونو فسخ کرد. ولی تو این ۱۱ ماه تا دیشب هم من یه طرفه با نامزدم ارتباط داشتم.

.

خواستگارمم میدونم هنوز مجرده.

.

فقط ی مسئله هستش خواستگارم ب شدت شکاک هست. و من بعدش نامزد کردم. 

الان چیکار کنم نامزدم که منو ول کرده 🤔 💔و دلمم برای خواستگارم ضعف میره.  و خواستگارم سپاهیی به شدت شکاکیه 😢. گفته بود رزمی کاره 😭

و من چون نامزدیم غیر رسمی بوده و جز پدر و مادرم کسی نمیدونه. ولی نامزدم ازم عکس لختی داره. گفته پاک کرده ولی شک دارم. ک پاک کرده . 

نامزدمم تا میبینه ک برام خواستگار میاد سریع سرو کلش پیدا میشه.

چیکار کنم؟ 

دلت برا ی پسرشکاک ضعف میره؟!

قربون دلامون برم که هیچی نمیفهمن🤧😓

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

تو نامزدی اخه ادم هنوز نه به باره نه به داره عکس میده به طرف 😐😐😐💔

بهترین راه پیش روت فراموشی خاستگارت زندگی اون بنده خدا رو داغون نکن وقتی میدونی اخلاقش چطوره و میدونی نمی تونه با این قضیه کنار بیاد

حقیرترین افراد کسایی هستن که دیگران رو به خاطر ویژگی های ظاهری تمسخر میکنن...فراموش نکنید که بی ارزشترین نوعِ افتخار،افتخار به داشتن ویژگی‌هاییه که خود انسان در داشتنشون هیچ نقشی نداره؛مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ملیت، ثروت خانوادگی و... از چیزایی که خودتون به دست آوردید حرف بزنید..مثل: انسانیت، مهربانی، گذشت، صداقت و...آدمی را آدميت لازم است                                           عود را گر بو نباشد هيزم است...

مگه نگفتی که خواستگار قبلی نخواست ؟ از کجا مطمنی که بر میگرده 

بعدم نامزدت با اون عکسا براش دردسر درست میشه ‌‌حتما پاک کرده 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2714

میخوای با یه آدم شکاک ازدواج کنی که یه عمر بدبخت شی؟

دوست مامانم شوهرش شکاکه ازین کارش بیکاره قلبی گرفته ینی بهت بگم وقتی یروز میگه می‌خوام بیام خونتون تن و بدن منو مامانم میلرزه چون شوهرشم چسبیده ب باسنش😐 خودش چقد ماهه ولی برعکس شوهرش 😶

احساسیه . من اوایل محبتم بهش زیاد بود. سر این گفت حسم بهت رفته. و فسخ کرد. چون محضری نبود راحت میتو ...

چه به درد نخور بوده

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
مگه نگفتی که خواستگار قبلی نخواست ؟ از کجا مطمنی که بر میگرده  بعدم نامزدت با اون عکسا براش در ...

اره نخواست. ولی پسره خیلی دو دل بود.

بخدا تو خونه ماهم هی دود دل بازیش گرفته بود .

منو رد کنه یا بگیرتم

2706