2737
2739
عنوان

مامانم...😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 21 پست
هنوز سال پدرمم نشده از هفته اولی ک پدرم مرد شروع کرد به این حرفا و هرروز مارو داغون کرد شما زبونم لا ...

من پدرم خیلی پدر خوبی بود ولی برای مادرم همسر بدی بهش خیانت کرد و زن دوم گرفت مادرم خیلی غصه می‌خورد من بودم که بهش میگفتم برو ازش طلاق بگیر و زندگیتو بکن الان میخوای بگی پدر من همسر خوبی بود ولی این نظر شماست شاید از نظر مادرتون همسر خوبی نبوده ،بذارین مادرتون اون جور که دوست داره زندگی کنه 

یعنی یه روز منم مامان میشم  
من پدرم خیلی پدر خوبی بود ولی برای مادرم همسر بدی بهش خیانت کرد و زن دوم گرفت مادرم خیلی غصه می‌خورد ...

پس منم باید از پدرم میخواستم تاطلاق بگیره

مادرمنم همچین کاری باپدرم کرد و چه اون موقع جه الان ی ذره هم پشیمون نبوده و نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس منم باید از پدرم میخواستم تاطلاق بگیره مادرمنم همچین کاری باپدرم کرد و چه اون موقع جه الان ی ذره ...

اره دقیقا اگه از نظر شما واقعا مادرتون همسر لایقی برای پدرتون نبود باید این کار میکردین ،

2728
😔حالا باید چیکارکنم که دیگه ندارمش فقط نمیخواستم قلب مهربونشوبشکنم

پدرتون به رحمت خدا رفت همین که شما بهش احترام قائل هستین کافیه بذارین هر جور دوست داره زندگی کنه یه کم تنهاش بذارین خودش میفهمه هیشکی بیشتر از خانواده دل سوز نیست آخر این بچه هاشن که براش میمونن،پدر من هم مثل مادر شما بعد از یه مدت برگشت فهمید هیشکی مثل خانواده آدم نیست ولی دیگه ما اون بچه های قبل براش نشدیم😔

پدرتون به رحمت خدا رفت همین که شما بهش احترام قائل هستین کافیه بذارین هر جور دوست داره زندگی کنه یه ...

😔کاری بهش ندارم 

ولی همش عصبیمون میکنه من بدرک 

خواهرم سنش کمه اگرمشکلی پیدا کنه چی 

همش باهاش حرف میزنم ولی وقتی توخونه ارامش نیس؟

به شوهرم کم محلی میکنه مادرم 

الان این وضعومیلینم من عروسی کنم برم چطوری ازبابت خواهرم خیالم راحت باش اخه