2410
2553
عنوان

مامانم...😭😭

237 بازدید | 21 پست

هنوز سال پدرمم نشده اما میگه من از دقتی باپدرتون ازدواج کردم زجرکشیدم اینارو جلوخواهر کوچیکم گفت و اون خیلی اذیت شد😭گفت میخواد از این ب بعد زندگی کنه.اخه هنوزسال نشده این چ حرفاییه یعنی وقاداریش فقط تاهمین چندماه بود؟ حتی قشنگ ب زبون اورد به منوشوهرم حسادت میکنه که کنارهمیم یعنی چی؟ من دگ میترسم چجوری خواهرمو پیشش بزارم من واقعاداغونم اخه این چ زندگیه بابام رفت ماروبیکس گذاشت😭 ابروم پیش شوهرم ر

داره میره یسره الان داره گریه میکنه مامانم همش باهامون بحث میکنه... من فقط نگران خواهرمم دلم نمیخواد اسیب ببینه همین الانشم عصبیه و...

خواهرت چند سالشه؟

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حماقت بعضی پدر مادرا تمومی نداره، اصلا اون شوهر برای تو بدترین، این حرفه که بیایی جلو بچه ها بزنی، ا ...

اصلا انگار ب هیچکی حسی نداره 

ماهرچقدر ناراحت باشیم انگار براش مهم نیست

اخه من تنهایی چیکارکنم 

اخه خواهرموکجای دلم بزارم

حماقت بعضی پدر مادرا تمومی نداره، اصلا اون شوهر برای تو بدترین، این حرفه که بیایی جلو بچه ها بزنی، ا ...

بابام فرشته بود 

کاش خداجای اون جون منومیگرفت ادم ب این پاکی نباید میرفت😔

2714

هر کسی حق اینو داره برای زندگی خودش تصمیم بگیره ،شما نباید برای مادرتون تصمیم بگیرین اونم حق زندگی داره اونم احتیاج به همدم داره شاید وقتی با پدرتون ازدواج کرده حق انتخاب نداشته بذارین این دفعه خودش برای زندگیش تصمیم بگیره لطفا خودخواه نباشین ،فردا روز خواهرتون خواست ازدواج کنه پس مادرتون هم این حق داره بگه تا آخر عمر ازدواج نکن پیش من بمون چون من تنهام اصلا منطقی نیست

یعنی یه روز منم مامان میشم  
هر کسی حق اینو داره برای زندگی خودش تصمیم بگیره ،شما نباید برای مادرتون تصمیم بگیرین اونم حق زندگی د ...

این چه ربطی به حرفاش داره عزیز؟

اینکه به همه بدمیکنه

اینکه این حرفارو به بچه میزنه واقعا خودت قبول داری؟

این چه ربطی به حرفاش داره عزیز؟ اینکه به همه بدمیکنه اینکه این حرفارو به بچه میزنه واقعا خودت قبول ...

میگن مادرشون گفته با پدرتون خوشبخت نبودم و میخوام ازدواج کنم من چیز بدی نمیبینم،شاید پدرشون پدر خوبی بوده ولی از نظر مادرشون همسر خوبی نبوده و الان مادرشون یه خانوم مجرد هستن و اگه بخوان میتونن ازدواج کنن 

یعنی یه روز منم مامان میشم  

مادرتون حق داره هر حسی می خواد نسبت به پدرتون داشته باشه و حتی لزوما براش عزاداری نکنه اما...

نباید این حرفا رو جلو شماها بگه. رابطه زن و شوهر با رابطه والدین و فرزند متفاوته و نباید با هم قاطیشون کرد.

به مادرتون یه بار اروم بگید حق داره با زندگیش هر کاری می خواد بکنه ولی جلو خواهرتون از پدرش بدگویی نکنه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
میگن مادرشون گفته با پدرتون خوشبخت نبودم و میخوام ازدواج کنم من چیز بدی نمیبینم،شاید پدرشون پدر خوبی ...

هنوز سال پدرمم نشده از هفته اولی ک پدرم مرد شروع کرد به این حرفا و هرروز مارو داغون کرد شما زبونم لال واس خودتم بود همینومیگفتی؟ 

مادرتون حق داره هر حسی می خواد نسبت به پدرتون داشته باشه و حتی لزوما براش عزاداری نکنه اما... نباید ...

نه اصلا متوجه نمیشه

چه زمانی پدرم بود چه الان که مرده هم رحم نمیکنه 

من نگفتم ازدواج نکنه اصلا برام اهمیتی نداره

اگر باحرف میفهمید که من وضعم این نبوده

2706