2737
2739
عنوان

اقدام بارداری با فولی ۲۷

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 24 پست
من دوساله اقدامم و شوهرم سالمه و خودم یکم تنبلی خفیف دارم ک اونم با دارو و ورزش و..کنترل کردم و فولی ...

من خودم ذخیره تخمدانم کمه ولی ۲۵سالمه مثلا خیر سرم به موقع اقدام کردم ولی الان کلی دارو تقویتی میخورم شوهرمم یکم دارو میخوره ولی کوتاهی می‌کنه.خیلی ریلکسه کلا

خدا صبر بده به هممون..واقعا انتظار سخته نمی‌گذره اصلا.دکترو دارو وسیلس فقط خواست خدا می‌تونه کارساز ...

ان شاءالله عزیزم.چرا بعضی وقتا فاصله افتاده مثلا بخاطر واکسن کرونا یا بخاطر کار شوهرم ولی در حد یه ماه یا دوماه مثلا 

ولی اقدام هم زیاد داشتم 

فکر کنم من مشکل خودایمنی و آنتی بادی اسپرم دارم یعنی همون مشکل ک میگن اسپرم در رحم زن توسط سیستم ایمنی نابود میشه 

البته آزمایش ندادم ولی با توجه به ناباروری ناشناخته ای ک دارم و یه سری بیماری های خود ایمنی مثل تیروئید و اگزما و...احتمال میدم این مشکل هم داشته باشم 

پناه بر خدا

برای مادر شدنم صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم ذخیره تخمدانم کمه ولی ۲۵سالمه مثلا خیر سرم به موقع اقدام کردم ولی الان کلی دارو تقویتی میخور ...

شوهر منم ریلکس. عزیزم برا ذخیره کم اصلاح سبک هم انجام بده میگن موثر 

تو تاپیکای قدیمی سرچ کن دستور اصلاح سبک یه خانم قبلا توضیح داده 

اصلاح سبک هم برا تنبلی تخمدان میگن خوبه هم برا ذخیره کم

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
شوهر منم ریلکس. عزیزم برا ذخیره کم اصلاح سبک هم انجام بده میگن موثر  تو تاپیکای قدیمی سرچ کن د ...

ای داد بیداد....مرسی عزیزم ببخش وقتتم گرفتم..خدا دامنمونو سبز کنه انشالله.توکل برخدا

2731
2740
ایشالا باردار میشی به زودی عزیزم.توکلت بخدا.منم منتطرم

انشالله .راستی شما بچه دارین یا اولیه؟!چند وقت بود منتظر بودی عزیز؟🥺🥺اگر ساکن تهران هستین پیش کدوم دکتر میری ممنون میشم جواب بدین

انشالله .راستی شما بچه دارین یا اولیه؟!چند وقت بود منتظر بودی عزیز؟🥺🥺اگر ساکن تهران هستین پیش کدوم ...

نه من تهران نیستم.یک ساله که اقدام کردم .تنبلی تخمدان هم دارن .برای اولین بچه اقدام میکنم.بهترین شانس شما اینه که تهرانی و بهترین دکترا تو شهرتون هست پس حتما بهترین دکتر و پیدا کن و شروع کن درمانو

Hakan😍😘❤