2726
عنوان

اقدام بارداری با فولی ۲۷

405 بازدید | 24 پست

خانوما من سونو دادم بعداز استفاده از لتروزول 

فولی۲۷داشتم آمپول آزاد سازی زدمو اقدام کردم الان دوروز میگذره نمیدونم چرا ناف و سمت راست پایینش تیر می‌کشه همش.دارو ام که نمتونم بخورم چیکار کنم حالا؟!لطفا کمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه روز یازده زدم...۲۵روزه

عزیزم ان شاءالله که باردار میشی

ولی تجربه خودم رو بگم در مورد سایز مناسب فولیکول 

بیشتر دکترا میگن سایز بین ۱۸تا ۲۴ خوبه 

و بعضیا میگن بالای ۱۶ هم خوبه 

ولی تو همین سایت دیدم با فولیکول ۳۰ باردار شدن یا با فولیکول ۱۲ باردار شدن 

اگه خدا بخواد هر سایزی میشه 

ولی من هم با دارو سایز فولیکولام بزرگ میشه و فکر کنم خودمون باید بیشتر رو کیفیت فولیکول کار کنیم و انگار سایزش بدون دارو هم ممکنه به حد کافی برسه 

البته باید ببینید بدون دارو وسط سیکل سایز فولیکولت چند بوده 

آخه من خودم بدون دارو هم گاها سایز خوب دارم و با دارو زیادی بزرگ میشن و کیست میشن

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
عزیزم ان شاءالله که باردار میشی ولی تجربه خودم رو بگم در مورد سایز مناسب فولیکول  بیشتر دکترا ...

ممنون عزیزم...اره خودمم میدونم..من بدون دارو فک کنم ۱۴یا ۱۶بودم دقیق یادم نیست ولی باردار نشدم بعدش دارو داد بهم

ممنون عزیزم...اره خودمم میدونم..من بدون دارو فک کنم ۱۴یا ۱۶بودم دقیق یادم نیست ولی باردار نشدم بعدش ...

منم همینطور 

ان شاءالله که دامنمون به زودی سبز میشه عزیزم

منم همینطور  ان شاءالله که دامنمون به زودی سبز میشه عزیزم

ایشالا.چون من سه سال پیش دوقلو باردار شدم و رشد نکردن.دیگ اقدام نکردم تا امسال.بخدا کشش ندارم دیگ.خدا خودش نظر کنه بهمون.

شما چند وقت اقدامی مشکلتون چیه؟

ایشالا.چون من سه سال پیش دوقلو باردار شدم و رشد نکردن.دیگ اقدام نکردم تا امسال.بخدا کشش ندارم دیگ.خد ...

من دوساله اقدامم و شوهرم سالمه و خودم یکم تنبلی خفیف دارم ک اونم با دارو و ورزش و..کنترل کردم و فولیکول بالغ دارم هر ماه ولی نمیشه 

من دوساله اقدامم و شوهرم سالمه و خودم یکم تنبلی خفیف دارم ک اونم با دارو و ورزش و..کنترل کردم و فولی ...

خدا صبر بده به هممون..واقعا انتظار سخته نمی‌گذره اصلا.دکترو دارو وسیلس فقط خواست خدا می‌تونه کارساز باشه.خدا بهتون یه نی نی سالم و ناز بده عزیزم...راستی این دوسال مرتب اقدامی ینی؟!فاصله ننداختی وسطش؟اخه بعضیا بینش صبر میکنن یکم

2706