2737
2734
عنوان

خسته و درمانده ام. بالاخره باید تو شیردهی چی کوفت کنم و چی کوفت نکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 23 پست

بچه منم کولیک داره اتفاقا خیلی به خوراک ربط داره شیرخشک هم بدترش می‌کنه سینه هم خالی باشه و مک بزنه بدتر میشه من دو ماهه حبوبات نخوردم میوه پرتغال و به میخورم سبزی فقط تو سوپ خوردم تخم مرغ نمیخورم لبنیات نمیخورم 

غذام بیشتر گوشت و سیب زمینی و برنج هست مرغ رو یه بار سرخ میکنم به بار سوپ یه بار آبدار میپزم 

خداروشکر دخترم خیلی بهتره 

برای افزایش شیرت خواب زیاد خیلی خوبه و اینکه تلقین نکن که شیر نداری 

عاروق بچه ت رو حتما بگیر سرش رو بالا بگیر وقت شیر دادن 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم زیادم عرق نعنا نخور وقتی حسـکردی نفاخ شدی بخور اینجور ب شیرت تاثیر میزاره بچت همش بیرون روی پیدا میکنه و لاغر میشه 

فلفل اصلا تو غذات نرریز نفاخه نمکم خیلی کم بریز 

مهمونی هم رفتی و اومدی  عرق نعنا بخور چون اونا تو غذاهاش ادویه هایی میریزن ک نفاخه

به خدا اعتماد کن ؛ اوهرچیزی را به قشنگترین شکل ممکن به تو میدهد، اما در زمان خودش 
2728

احتمال داره دلدردشم از عاروقشو درست نگرفتی باشه عاروق گرفتن ی روش خاص داره ک اگه درست انجام بدی بچه دلپیچه نمیگیره

به خدا اعتماد کن ؛ اوهرچیزی را به قشنگترین شکل ممکن به تو میدهد، اما در زمان خودش 

عزیزم من تجربه بچه داری ندارم ولی اطرافیانم رو که بچشون به دنیا میومد دیدم کلا حبوبات و لبنیات و کلا چیزای نفاخ یا اصلا نمیخوردن یا خیلی کم، چون بچه الان معده اش ضعیف هستش، ولی دم کرده زیره رازیانه و اینا میخوردن، بهتره از جاهای مطمئن بپرسی و سرچ کنی که خودت و نی نیت اذیت نشید، 

کولیک انشالله 3تا5ماهگی برطرف میشه.برای یبوست شایدجایی نشنیدین ولی من حتی گیوی آلووانجیروسبزی هم اثرنمیدادبهم.فقط چای.کمرمگ بخورتااذین نشی براکمخونی واینا.ولی تامینونی چای بخور.من فقط تنهاراه حلم همین بوذچون ازکسی هم نشنیده بودم چندین ماه گذشت تافهمیدم

میشه برای شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه صلوات مهمونم کنی.....ممنون....
2740