2726

نوزادم ۲۹ روزه شده. شیرم خیلی زیاد نیست. شیر خشک هم میدم کولیک هم داره به وضوح. خسته و ضعیف و درمانده شدم. نمیدونم چه کوفتی میتونم بخورم که شیرم نفخ نداشته باشه برای نوزاد. مرکبات و سیب و موز و ... نخوردم یه ماهه. شیر نمی‌خورم.  فقط ماست و دوغ.سبزیجات هم نمی‌خورم و بخاطر همین یبوست شدید هستم.‌سخت ترین روزهای زندگیمه لطفا اگر میتونین راهنمایی کنین..

عزیزم خودت رو از همه چیز که نباید محروم کنی وقتی کوچولوت مشکل خاصی نداره. کولیک خیلی به خورد و خوراک تو نیست، بچه کولیکی کولیک داره دیگه هرکار کنی.

امتحان کن هرچیزی رو، اگه دیدی مثلا یه چیزی خوردی بچه ت اون روز اذیت بود نخور دیگه فعلا.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عرق نعنا بخور برای رفع نفخ شیرت

لوبیا و اینارم خیلی بجوشون

بعد شیر افزا هم از داروخونه یا عطاری قطرشو بگیر بخور شیر من ک چند برابر شد

برای چرب شدن شیرتم کره بادوم زمینی شیره انگور شیره خرما ارده سوپ جو  روی برنجات و خوروشتات کره محلی بریز هرروز صبحانه تخم مرغ با کره محلی بخور 

چای شیرو زیاد میکنه شیرپرچرب  هم شیرو زیاد میکنه

میوه ابدار بخور 

اجیل بخور 

به خدا اعتماد کن ؛ اوهرچیزی را به قشنگترین شکل ممکن به تو میدهد، اما در زمان خودش 

کولیک هم ربطی ب خوردو خوراک نداره بچه خواهر منم کولیک داشت صبح چشماش باز میشد دهنشم از گریه باز میشد باید تحمل کنی

به خدا اعتماد کن ؛ اوهرچیزی را به قشنگترین شکل ممکن به تو میدهد، اما در زمان خودش 

زردآلو خیس کن بخور 

میوه زیا. بخور

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

باید این دوران بگزره حدود ۳ ماه بشه یکم راحت میشی 

🤍تو بهار ۱۴۰۱ هستیم🌱 .زندگی داره بهم سخت میگذره🥲 به اُمید روزی که برم خونه خودم .... 🥺 من به اُمید اون روز دارم این روزای سخت و میگذرونم❤️‍🩹 برای خونه دار شدنم و یه زندگی راحت لطفا صلوات بفرستید😘

به نظر من هر چی میخوای بخور بعدش عرق نعنا بخور

اینجوری فقط خودت رو عذاب میدی

هل هم دائم بجو 

من چهل روز مراعات کردم اخرش هم بچه همش نفخ بود هم خودم بع خاطر یبوست شقاق شدم 

قورمه سبزی آبگوشت هر شب الو بخارا بخیسون صبح بخور

خودتم اذیت نکن بچه بزرگ میشه

2706