2737
2739
اندازه سنگش چقدر بوده ؟ دکتر به من میگفت زیر 8 میلیمتر خودش دفع میشه . بقیش عمل میخواد 

نمیدونم اون کلا سنگ ساز بود کلیش همش تو راه بیمارستان ولی میگفت هندونه میخوره میندارم راحت‌به شوهر من قرص دادن قهوه ای بود وقتی دردش زیاد شد رفتن دربیارن دکتر با دوربین نشون داد گفت این قرص عین سنگ گیر کرده قرص دراورد واسه ما هنگ کرده بودیم فرص چرا اینجوری شد.

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امان از درمان های خانگی !!!! 

خانگی نبود قرص دکتر داده بود

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم