2737
2739
عنوان

چه خواب مضخرفی دیدم خواب دیدم همسرم داره با زن سابقش لاس میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 59 پست
اتفاقاً زن سابق شوهرم خودش با زور جدا شده یعنی شوهرم اصلا دلش نمی‌خواست طلاقش بده ولی اون خودش با یک ...

من بودم دق میکردم و ثانیه ای با همچین مردی نمیتونم بمونم 

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتا بچه دارم خودمم ازدواج دوممه نمیتونستم جدا شم ، شایدم بخاطر اینکه خیلی ضعیف و اعتماد به نفس پایی ...

من ازدواج اولم بود اعتماد بنفسم صفر بود که تن به این ازدواج دادم ولی الان نه 

اللن قوی شدم میدونم از شوهرم سرترم دلم براش نمیسوزه 

بعضی  وقتا هم میگم اصن ولم کنه خیلی کیس های بهتری وجود داره برام‌

ولی از به هم پاشیدن زندگیم میترسم بازم 

از اینکه دخترمو ارم بگیرن میترسم

من ازدواج اولم بود اعتماد بنفسم صفر بود که تن به این ازدواج دادم ولی الان نه  اللن قوی شدم مید ...

آره بچه براش بد میشه نمیدونم من دیگه خوشبختی رو در آینده بچه هام میخوام کلا بی خیال خودم شدم

2742
شبیه به این یکی من تو عمرم ندیدم 😣 ابلیس براش آفتابه لگن میاره 

زندگی خودشو پاشوند زندگی یه نفر دیگه هم پاشوند باز اومد زندگی تو رو نابود کنه واقعا اینا کین دیگه چطور میتونن خداوند نابودشون کنه... خداروشکر که به هدفش نرسید

2740
زندگی خودشو پاشوند زندگی یه نفر دیگه هم پاشوند باز اومد زندگی تو رو نابود کنه واقعا اینا کین دیگه چط ...

الهی آمین، 

خدا کلا سکوت کرده میدونی 😞⁦

من بخاطر شرارت ها و فتنه هاش ۱۰ ساله تو غربتم تک و تنها دوتا بچه رو بزرگ کردم در کمترین امکانات ولی باز بیکار بشین نیست که دورادور کرماشو میریزه

الهی آمین،  خدا کلا سکوت کرده میدونی 😞⁦ من بخاطر شرارت ها و فتنه هاش ۱۰ ساله تو غربتم تک و ت ...

از این زنا دیدم یکی هم وارد زندگی ما شد زندگیمون نابود کرد منم میخواستم جدا بشم تا پای طلاقم رفتیم اما باز بخاطر بچم برگشتم خانوادم گفتن حق نداری بچتو بیاری منم دلشو نداشتم...برگشتم الان حال بچم خوبه و شاده اما خودم نه....

بچه چند سالشه؟بهونه مادرشو نمیگیره؟

هفت سالشه نه اصلا مادرشو نمیشناسه از یکسالگی ندیدتش

2706