2733
2734
عنوان

پشت گوش پسرم چندتا غده دیدم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 28 پست

یکی از آشناهامون  همینطور بود رفته بود دکتر گفته کیسته بیا سرپایی برات تو مطب بیرونش بیارم ،نرفت ،ولی میگه قبلا خیلی ریز بود الان بزرگتر شده و درد میکنه

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا شرایط نداری؟ اصلا تعلل نکن

پولش رو فعلا ندارم

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 
اونا غدد لنفاویه شاید گوشش یا دندونش عفونت کرده

نمیدونم الهی بمیرم 😭😭

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 
2731
عزیزم سرماخوردگی نداشته؟

اره داشته 

عزيزم غده لنفاويه اين چن وقته اخير سرما يا گلو درد نكرده بود؟

چن وقت پیش سرما خورد دارو گرفتم براش

سلام نگران نباشید چیزی نیست برای رشد بچه تونه ماهم خونوادگی اینطورییم خودش بعد ی مدت خوب میشه 

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة والنصر وجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه
عزیزم هرجور شده ببر دکتر .میبخشید دخالت میکنم حتی اگه مشکل مالی داری از مادرت ب اندازه یه ویزیت قرض ...

حتما مرسی گلم

2740
حتما مرسی گلم

میخای یه سر ببر بهداشت .اونجا هم دکتر داره اگه دید لازمه ببر دکتر

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
میخای یه سر ببر بهداشت .اونجا هم دکتر داره اگه دید لازمه ببر دکتر

باید ببرمش

اره داشته 

بعد سرماخوردگی غدد لنفاوی ورم می‌کنن نگران نباش دختر منم پشت گوشش و پایین گوش تقریبا کنار استخوان آرواره یا همونجا که میشه زاویه فک اندازه بند انگشت ورم میکرد 

یه مدت میمونه 

الان فصل سرماست این چیزا عادیه

منتظر اتفاقات خوبم 
بعد سرماخوردگی غدد لنفاوی ورم می‌کنن نگران نباش دختر منم پشت گوشش و پایین گوش تقریبا کنار استخوان آر ...

مرسی گلم

چن وقت پیش سرما خورد دارو گرفتم براش

عزيزم بخاطره همونه..حتمن چرك خشك كناشو مرتب بهش ندادي..معمولن وقتي متورم ميشه غده لنفاوي 2 هفته تا سه هفته بعد خود به خود خوب ميشه

نگران نباش..اگه ديدي بعده اين مدت خوب نشد ببرش دكتر دارو تجويز ميكنه

عزيزم بخاطره همونه..حتمن چرك خشك كناشو مرتب بهش ندادي..معمولن وقتي متورم ميشه غده لنفاوي 2 هفته تا س ...

چشم

مرسی گلم