2726
عنوان

پشت گوش پسرم چندتا غده دیدم😭😭😭

1402 بازدید | 28 پست

پسرم ۴ سالشه پشت گوشش ک دست میزنم چن تا غده اندازه نخود هست یکی دیگ هم ک برجسته تره ریزتره خیلی نگرانم

شرایط دکتر رفتن ندارم

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

ناراحت نباشید کنم دیدم یه نفر این شکلی بود پشت گوشش رفت دکتر چیزی نبود

البته شما برید مطمئن شید

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید کیست چربیه.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
گوگل سرچ کن ببینید برای چی هست

گوگل سرماخوردگی رو سرطان می‌کنه 

همون دکتر رفتن بهترین روشه

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
گوگل سرچ کن ببینید برای چی هست

گوگل دور از جون همه

همه چیزو میگه میمیری و سرطان و ...

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

من پشت گردنم یه همچین چیزی دارم

نرفتم دکتر براش

از ۹ سال پیش همینجوری در اومد 

درد هم نداره

فعلا که سالمم

ولی تو برو تو برو حتما برو

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

عزیزم هرجور شده ببر دکتر .میبخشید دخالت میکنم حتی اگه مشکل مالی داری از مادرت ب اندازه یه ویزیت قرض کن حتما ببر تا چک بشه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706