2733
2739
عنوان

سلام بچه ها شوهرم واس روز زن هم برای من هم برای خواهرش یه چیزی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2131 بازدید | 121 پست
عزیزم ازنظرمن پسری که به مادرش احترام بزاره اینوخاطرت جمع باشه حواسش به توهم هست .پسری که قدرزحمتای ...

عجیبه یکی تو نی نی سایت حرف قشنگی زد کسی که به مادر خودش کسی که زحمت حملش و زاییدنش کشیده احترام نزاره  هیچ وقت به زن خودش احترام نمی زاره کسی که قدر نمی دونه دیگه براش جایگاه مهم نیست

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
اون زمان توی زندگی مشترک انتخبی میکنم که مشکل رو حل کنه و توی اون موقعیت تنش اضافه نیاره ولی در موقع ...

اوپرا چقدر قشنگ حرف میزنی خیلی دوست دارم ❤

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.