2733
2739
عنوان

یه چیزی اذیتم میکنه انگار دلم میخواد بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نماز میخونم خیلی مهربونم خودشم همیشه بهم نیگفت خیلی مهربونی ، فقط دو بار که دلم از یه جایی گرفته ...

منم از مهربونی و حساسیت و بقول تو گریه زیاد اذیتم کرد انقد که دیگه سرد شدم بهش 

2731

براتون یک سایت پیدا کردم که آینده رو پیش بینی می‌کنه     امروز سایتش رایگان شده و به محض عضویت و وارد کردن شهر و تاریخ تولد و جنسیت فال آینده رو براتون پیش بینی میکنه    

https://g02.ir/TeuZW

برای من که خیلی واقعی بود بهم گفت عید طلاق میگیرم  ۳۰تومن هم هدیه عضویت داد برای فال بعدیم   قسمت حس ششم هم سوالتتون رو ازربات بپرسین جواب میده منم دعا کنین مشکلم حل بشه واقعا سایتش عالیه

مشاور خوب سراغ ندارم 

عزیزم هر مشاوری که پیدا کنی برو

برات لازمه اصن این وابستگیت طبیعی نیست

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
شما پسر هستی؟

نه خانومم اسم پسرمه

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
2738

بنظرم ایندتون وتباه نکنید واسه کسی که ارزش داره بجنگ

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
ولی خب چرا خدا کسی که قسمتمون نیس میاره توی زندگیمون؟!  چرا خیلیا فقط با یکی آشنا میشن ،تا آخر ...

ححاحالا با خدا قهر کردیم همه چی درست شد یا بدتر گند زده شد به زندگی مون؟ بیا حداقل دل مون خوش باشه خدا را داریم.  بنده هاش عنن عزیزمممم

ححاحالا با خدا قهر کردیم همه چی درست شد یا بدتر گند زده شد به زندگی مون؟ بیا حداقل دل مون خوش باشه خ ...

آدما خیلی بد شدن ولی کاش یه روزی با چشم خودم ببینم که به خاطر مدلشتن من افسوس میخوره و پشیمونه ..من که انقد هواشو دارم انقد دوسش دارم 

آدما خیلی بد شدن ولی کاش یه روزی با چشم خودم ببینم که به خاطر مدلشتن من افسوس میخوره و پشیمونه ..من ...

ففکفکر انتقام نباش اونا هر روز کلفت تر میشن.کک شون هم نمی گره. خودت را بسازززز آینده تو بساز این میشه بزرگ ترین انتقام. موفقیت