2703
2553

بچه ها با یه نفر دوست بودم دورادور آشنا بود تو اینستا بودیم ولی شماره هامونم داشتیم یه دفعه سرد شد نمیدونم چرا!؟ عصر بعد چند روز زنگ زدم گفت خودم زنگ میزنم ولی تا الان زنگ نزده بود ، خودم زنگ زدم گفت بیرون بودم  تازه رسیدم ، منم گفتم باشه پس استراحت کن بعدا حرف میزنیم ، گفت کار خاصی داری! گفتم نه! گفت باشه پس ،بعد خدافظی کردیم، میدونین حالم بده میفهمم نمیخوادم ولی تو اینستا میبینمش وسوسه میشم بهش زنگ بزنم یا پیام بدم. میخوام از اینستا و فضای مجازی واتساپ و .. کلا خدافظی کنم نباشم برم بمیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چن سالته عزیزم؟ 

مشخصا سنت کمه اینجوری شدی

این روابط رو جدی نگیر تجربه بشه برات

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

اینجوری پاک کنی میفهمه ناراحتی توهم شادباش استوی وپست شاد بزار بفهمه به چپته

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
همین الان گوشی تو خاموش کن برو یه دل سیر گریه کن نماز بخون و از خدا بخواه از دلت ذهنت و قلبت بندازتت ...

الان دارم گریه می کنم .. به جای اینکه بخوام خدا از قلبم بمدازه، ازش میخوام برش گردونه ، چه احمقم من

2714
همین الان گوشی تو خاموش کن برو یه دل سیر گریه کن نماز بخون و از خدا بخواه از دلت ذهنت و قلبت بندازتت ...

ولی خب چرا خدا کسی که قسمتمون نیس میاره توی زندگیمون؟! 

چرا خیلیا فقط با یکی آشنا میشن ،تا آخر عمر میشن همونم میشه شوهرشون هیچ شکستی نمیخورن چرا خدا با اوناست 

چرا بقیه باید جدا شن کلی بدبختی بکشن. 

سواله واسم واقعا وگرنه منم خیلی بعد شکست خوردنم حالا هر شکستی بعدش میرفتم پیشش گریه و دعا . همیشه هم قبلا نمازامم سر جاش بود و دعا میکردم چه به خواستم برسم چه نه ولی خب بعد مدتی دیگه نخوندم چون دیدم اونایی که حتی خدا قبول نداشتن به همه چی بدون سختی رسیدن

سی سالمه بابا 

عجب... 

برو پیش مشاور

تاپیکای این خانمم بخون @دختر_گرانبها    

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
اتفاقا چند وقته همش استوری های شاد میذارم میبینه عین خیالشم نیست

چرا نباشی خودتو تحریم کنی اصن محلش نده

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
ولی خب چرا خدا کسی که قسمتون نیس میاره توی زندگیمون؟!  چرا خیلیا فقط با یکی آشنا میشن ،تا آخر ...

منم نماز میخونم خیلی مهربونم خودشم همیشه بهم نیگفت خیلی مهربونی ، فقط دو بار که دلم از یه جایی گرفته بود یه کم گریه کردم پشت تلفن، اینجوری شد که چرا به من زنگ میزنی گریه میکنی، چرا اعصاب منو خرد میکنی و ...

2706