2737
2739
عنوان

توروخدا اونایی که بینی عمل کردن بیان داغونممم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 22 پست

نمک و هر چیزی که توش نمک داره مثل نون رو حذف کن یه رژیم خیلی سفت و سخت بگیر کاملا زیر سرت رو بلند نگه دار حتی تقریبا نشسته بخواب بهتره

دکترت هم بیخود میکنه پاسخگو نیست برو مطبش

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی طبیعی نیست😂😂😂

بابا من میگم عمل کردم همونقدر وحشتناک بودم 

ولی رفت دماغمم از همه ی کارای دکتر بهتر شد

خب دماغ گوشتی ورمش خیلی زیاد میشه دماغ استخونی کبودیشم پیش از حد میشه

احتمال زیاد دماغت قوس داده استخون تراشیده برات برای همونه کبودیت

بوتاکسم بزنه آدم کلی ورم میکنه اینکه عمل

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2731
اخه انقد ورم ک طبیعی نیست  ک حتی چشماشو بگیرع  شاید نمک یا چیزی میخوره ک اینجوری شده

اصلا نمک نمیخوره

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
منم خیلی ورم داشتم چشام خط شده بود ب زور میدیدم 

چکار کردی دارویی چیزی مصرف کردی

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2740