2726

دوستان سه روزه عمل کردم صورتم هر روز ورمش وکبودیش بیشتر میشه  الان ورم صورتم خیلی خیلی اذیت میکنه چشمام فقط یه خط ازش مونده باد کرده اومده بالا  حتی شقیقه هام و استخون گونه و.... دیگه قابل شناسایی نیستم خیلی ترسناک شدم آبمیوه طبیعی میخورم کمپرس هم میزارم شما تجربه ای دارید؟حتی هنوز از تامپون بینیم خون میاد😭😭😭😭

خخیلیییییی میترسم مشکل بزرگی پیش اومده باشه... دکترمم که پاسخگو نیست... 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وا خو 3 روزه هنوز من دو هفته بیشتر درگیر بودم

ورم غیر طبیعیهههههه صورتم جهاربرابر شده میگم قابل شناسایی نیستم... اصلاً انگار یه موجود عجیب شدم😭

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
طبیعی نیست

بابا اگر مطمئن هستی نظر بده بنده خدا ته دلش خالی نکن

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
طبیعی نیست

😭😭😭😭😭😭

چی شده یعنی مشکلی ایجاد شده برام 😭😭😭😭

حالا تا تامپون داری ورم وکبودیت بیشتر میشه وقتی کشیدی اون زردی هاش تا ۱ماه طول میکشه تا بره

اوه حالا ۱سال کار داری😐

توباز یه خط و داری من اونم نداشتم هر۲چشمم پر خون بود

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
بابا اگر مطمئن هستی نظر بده بنده خدا ته دلش خالی نکن

من همینجوری داغونم... یعنی چی شده....؟ حتی شقیقه هامم ورم کرده... خدایا 

اصلااااا نمک نخوری

نه نخوردم... خیلی هم مواظب بودم همینطور  داره سر وصورتم باد میکنه😭😭😭

2706