2737
2734
عنوان

از دست دخترم دیونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 28 پست
یبار تند بهش بگو ..شوهر من هر وقت میرفتیم اونجا هی مگف ناهار نخوردمو نمیخورمو...اونام مگفتن تو خونتو ...

بهش گفتم مامانت میگه ناهار گداشتی اعصاب اونم خورد شد عوص اینکه بگه خسته نباشی فلان .هر روزم میکه روانپزشک برو تپش قلب و استرس داری 

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زورت ب بچه رسیده؟یکی دیگ اذیتت میکنه تو زورت ب اون بچه میرسه؟یکبار برای همیشه برین ب مادرشوهرت بلاکش ...

یه بار اونقدر خودمو زدم دیگع نفسم بالا نمیومد محمکم نزدم فقط یه لحطه عین دیونه ها شدم ترسید

2731
بهش گفتم مامانت میگه ناهار گداشتی اعصاب اونم خورد شد عوص اینکه بگه خسته نباشی فلان .هر روزم میکه روا ...

ولشون کن فقط خودت مهمی چرا همه چیزو به خودت میگیری اونم مخواد عصبیت کنه میگه ول من به چیزتم حساب نکن کم کم از سرش میوفته

بلاااااکش کن بیکاری جواب تلفنشو مبدی 

یه بار فقط یه بار حوابشو نداده بودم تو خونه جنگ بود مگه شوهرم ادمه اونقدر سوال پیچم میکنه که چرا جوابشو ندادی

2738

عزیزم شما باید برای رسیدن به آرامش وکنار اومدن با مادر همسرت از خودت شروع کنی از ی زاویه دیگه نگاه کنی که مادر هست  ،روانشناس هم پیشنهاد خوبی هست بهت کمک می کنه روش هایی رو بهت یاد می ده  

سوالات کوتاه حقوقی تون رو پاسخ می دم ❤️ اللهم عجل لولیک الفرج ❤️
عزیزم شما باید برای رسیدن به آرامش وکنار اومدن با مادر همسرت از خودت شروع کنی از ی زاویه دیگه نگاه ک ...

اصلا مادرشوهرم حرف نزنه هم من میلینمش استرس و ترس بهم غلبه میکنه چشاش یه جوریه وقتی میلینیم همو من مریض میشم

همین عدم آرامشت باعث شده بچه رو بزنی من خودم خیلی کم دیدم مادری رو که عصبانیتش رو بازدن بچه آروم کنه غصه هم که می خوری زود پیر می شی اخه واقعا این حرف مادر شوهرت اصلا نباید باعث عصبانیتت بشه حتی اگه هر روز تکرار بشه

اصلا مادرشوهرم حرف نزنه هم من میلینمش استرس و ترس بهم غلبه میکنه چشاش یه جوریه وقتی میلینیم همو من م ...

خوب برو پیش مشاور این که نشد زندگی