2726
عنوان

از دست دخترم دیونه شدم

425 بازدید | 28 پست

من تپش قلب دارم هر از گاهی شدید میشه امروزم قلبم داره از جاش کنده میشه دخترم همش داد میزد الکی بهونه میکرفت منم زدمش الانم دارم‌میلرزم خسته شدم دیگه همش استرس اصطراب دارم دخترم بد جور ترسید یه لحطه تعادلمو از دست دادم وقتی ارومه خودمو سدگرم‌میکنم از صب نق میزد اخر سر به حد جنون رسیدم .منشا همه اینکارا رفتارای مادرشوهرمو تو همه چییمون دخالت میکنه اعصاب نزاشته برام همش قلبم تند میرنه یادش میفتم فقط با اعصاب روان ادم میکنه هر روز زنگ میزنه بچه ناهارشو خورد اون روز رفته بودیم بیرون همش به شوهرم میگهفت ناهار خوردین ماهم نخورده بودیم اشاره کردم بگو اره

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

شوهر احمقم هر اتفاقی میفته میزاره کف دست ننش از وقتی با اینا وصلت کردم یه روز خوش نداشتم از دخالتاشون مادرشوهرم همش مسگه برو پیش روانپزشک مگه دیونه ها میرن .نمیدونه خودش منو روانی کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عین مادر شوهر من انگار اون همیشه ناهارمونو میده

بخدا فقط دوس داره دعوا بندازه تو اوج اسباب کشی بهم زنگ زده میگه ناهار گداشتی مگه گاز وصله من ناهار بزارم شهرمون هم دوره

یه سلیطه به تمام معناست اصلا نگام که میکنه میترسم چشاش یه حوریه

پیر خرفت

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
بخدا فقط دوس داره دعوا بندازه تو اوج اسباب کشی بهم زنگ زده میگه ناهار گداشتی مگه گاز وصله من ناهار ب ...

یبار تند بهش بگو ..شوهر من هر وقت میرفتیم اونجا هی مگف ناهار نخوردمو نمیخورمو...اونام مگفتن تو خونتونم نمیخوری که مریضین منم یبار جلوی اونا باهاش دعوا کردم دیگه گذاشت کنار

یه بار برای همیشه تکلیفتو با همسرت روشن کن.

من اوایل زندگیم مادرشوهرم همینجور بود.هم اون هم اگه خودش نمیتونست به پدرشوهرم میگفت.منم سیم تلفن رو میکشیدم مشغول زندگیم میشدم.یه بارم تو جمع رک گفتم نیاز به استراحت داشتم تلفن رو کشیدم.گفتن همیشه اینجوری جواب نمیدی!گفتم چون همیشه نیاز به استراحت دارم و تمام!!!!

از من جونه اونقد به خودش میرسه نگو قهوا اش ویتامیناش سر وقته صورت من از اون چروکتره از بس اعصاب نزاش ...

عزیزم با سیاست شوهرتو بکش سمت خودت

کمتر رفت امد کن 

زنگ زد جواب نده یه مادر خودش میدونه کی ب بچش غذا بده اه اه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2706