2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواستگار که  فراوونه   بگو‌ خواستگار خوب‌ نیست  😩 عجله نکن  گول حرفای بخت &nb ...

ببخشیدبه عنوان یه پسر توی این تاپیک نظر میدم، فال چیه،جادو چه صیغه‌ای هستش، همش دروغه، اولاً همه چی قسمته، همه چیز دست خداست، بعدش ما یه فامیل داشتیم حتی یه خواستگار نداشت در سن۴۰ سالگی ازدواج کرد خواستگار تا دلت بخواد هست ولی در این وضعیت اقتصادی جرات زندگی مشترک ندارن

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔

والا با این همه هزینه منم باشم زیر بار ازدواج نمیرم داداش من همزمان خونه میسازه هر مناسبتی کادو میبره تازگی زنش گفته ماشین بخر.حق دارن خیلی ها تازه خیلی جاها جهاز هم با داماد که دیگه هیچی.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
ببخشیدبه عنوان یه پسر توی این تاپیک نظر میدم، فال چیه،جادو چه صیغه‌ای هستش، همش دروغه، اولاً همه چی ...

منم  همین حرف و زدم 

چند نفر تو این تاپیک گفتن‌ برو پیش فالگیر 

واقعا تاسف بار این طرز فکر تو دنیای امروزی‌ 

کسی برش نمیاد ازدواج کنه شرایط سخته  

اونا بی هم که میگن اطراف پر عروس و ماشین عروسه اونا از درد و سختی زندگی چیزی حالیشون‌ نیس🙂

منم  همین حرف و زدم  چند نفر تو این تاپیک گفتن‌ برو پیش فالگیر  واقعا تاسف بار این ...

ببینید اون فالگیر‌ها اگه راست میگن برن خودشونو از این فلاکت دربیارن، اگه اینجوری بود همه پسر‌ها و دختر‌ها با فال ازدواج میکردن😂😂😂

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔
2740
اشتباه‌ ریپ  نزدین؟؟؟؟؟ منم  دارم‌ همین‌ حرف میزنما

نه من با شما موافقم، منظورم اون خانم بود که گفته برو پیش فالگیر

همسایمون‌ فال گیره‌ بخت باز کن   دخترش ۳۷سالشه مجرد🤔🤔🤔🤔🤔

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وای مردم  از خنده این چی بود گفتید