2737
2739
عنوان

این سه چرخه خاص و جدید رو کی برای بچش خریده + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2024 بازدید | 52 پست
چ جالب بعد با نرن توتلویزیون جایی

نه بچه ها نمیتونن اونقدر سرعت برن. خود فروشنده بلد بود سرعتی رفت اما بچه ها نمیتون اونقدر تند فرمون رو به چپ و راست حرکت بدن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگفتم همه گفتم بیشتر بچها ،بعد رکاب سه چرخه رو پسر من اصلا پاش نرسید بزنه ولی دوچرخه شو از ۳ سالگی ک ...

اره پسر منم همینطوره. پاش به زور به دوچرخه میرسه اما به سه چرخه تا یکی دوسال دیگه هم نمیرسه.

نه بچه ها نمیتونن اونقدر سرعت برن. خود فروشنده بلد بود سرعتی رفت اما بچه ها نمیتون اونقدر تند فرمون ...

اخ الاهی بخربراش خوشتله 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2728
نمیدونی موضوع تاپیک چی بود؟الان زدم پیدا نکردم

نه یادم نیست. اسم فلامینگو رو سرچ نکردم. ننوشته بود چرا اتیش گرفته بود.

فقط این چند روز اسم دوچرخه و سه چرخه و ماشین و موتور شارژی رو سرچ میکردم. اگه پیداش کردم میام بهت میگم. تو همین اسما سرچ کن.

2740