2726

خوبه؟ بچه هاتون دوسش دارن و استفاده میکنن ازش؟ ایراد پیدا نکرده؟

امروز رفتم تو یه مغازه. معازه دار نشست روش و روندش. به نظرم جالب بود. فقط با چپ و راست کردن فرمون حرکت میکنه.و نیاز به رکاب زدن و هل دادن و اینام نیست.

ولی نمیدونم استفاده داره یا بلا استفاده میمونه. 

میگفت مارک کویرتایرش خوب نیست اما مارک نمیدونم چیش عاالیه. 

میشه کمکم کنید برای دوساله بخرمش یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینا خیلی خوبن محدودیت سنی هم ندارن.  قیمتشم از ۵۰۰تومن تا ۹۹۰تومن من دیدم. 

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2706