2752
2739
عنوان

چه بارونیه تهران😍 ولی خیلی دلم گرفته❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 41 پست
خوش به حالتون . اما يه چيزي بگم ها . بالا شهر درسته همين الآنش هم خيلي قشنگه . ولي قديم ها يه چيز دي ...

اینجا بدا من جالب نییت.چون دلم حالش خوب نیست عزیزم.تاپیکم بخونی،میفهمی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به حالتون . اما يه چيزي بگم ها . بالا شهر درسته همين الآنش هم خيلي قشنگه . ولي قديم ها يه چيز دي ...

مم عاشقه قصر دشت و استاد معین و کمیلم و هاشمیم.

هونجا هوا گرمه،ادما همیشه بیرونن،سبری فروشا سبزی میفروشن...پره نشاطع،پره زندگیخ...

2731
مم عاشقه قصر دشت و استاد معین و کمیلم و هاشمیم. هونجا هوا گرمه،ادما همیشه بیرونن،سبری فروشا سبزی می ...

در مورد همين موضوع بخوام برات حرف بزنم بايد سه صفحه بنويسم . اما همينو فعلا بگم كه كلا روزگار بد شده . الآن همه حالشون خرابه . پايين شهر و بالا شهر هم نداره . مردم چون قوانين رو نميدونن فكر ميكنن فقط حال خودشون خرابه . براي همين اوني كه پايين شهره فكر ميكنه با رفتن به بالا شهر حالش خوب ميشه . اوني كه بالا شهره فكر ميكنه دچار روزمري شده و پايين شهري ها خيلي دلشون خوشه . اينها از حال هم خبر ندارن . قانون دنيا ميگه حال من كه بد باشه حال تو هم بد ميشه . حال اكثر مردم مثل همديگه س . فرقي نداره بالا شهر باشي يا پايين شهر . تو روستا باشي يا تو شهر . هر جا باشي حال روحي اكثر آدمها مشتركه . منتها يكي مثلا خارجه . مشروب ميخوره و مياد جلوي دوربين ميگه من غم و غصه ندارم . اثر مشروب كه از بين ميره وطنم پاره ي تنم ميخونه . شهرام شب پره هم مثل اينكه حالش خوب نيست . ديوانه شده ميخواد برگرده ايران . اونم نميدونه همه جا آسمون يه رنگه . قبلا روزگار اينجوري نبوده . هم بالاشهري از زندگيش راضي بوده هم پايين شهري . الآن هيچكس از زندگيش راضي نيست . وضعيت درست ميشه . اما اين درست شدن براي همه مون گرون تموم ميشه .