2737
2734
تو تماس باما یا تو تلگرام گفتم و یه بارم به نی نی یار 09191027600 ادمین نی نی سایت تو تلگرام

اها همینکه مثه فرم باید پرکنی؟؟؟ 

این شماره که الان تو گذاشتی مال تل فقط؟؟ 

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
اها همینکه مثه فرم باید پرکنی؟؟؟  این شماره که الان تو گذاشتی مال تل فقط؟؟

بله پایین صفحه تماس باما

بله ادمین نی نی سایت تو تلگرام

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله پایین صفحه تماس باما بله ادمین نی نی سایت تو تلگرام

اها مرسی واقعا چون به نی نی یار پیام دادم ج نداد واسه همون مزاحمت شدم شرمنده ببخشید🌺🌺

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
اها مرسی واقعا چون به نی نی یار پیام دادم ج نداد واسه همون مزاحمت شدم شرمنده ببخشید🌺🌺

خواهش میکنم مراحمین 

دشمنتون شرمنده 🙏🙏

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2731

نگا لینک تاپیکتو بزار اینجا

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5285114&slug=لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی&postId=220279314