2752
2739
عنوان

لطفا کسایی که طول سرویکس شون تو بارداری کم بوده یه لحظه بیان.

| مشاهده متن کامل بحث + 3009 بازدید | 24 پست

عزیزم فک کنم دیره برای سرکلاژ.هفته ۱۳ که میری ان تی مشخص میشه سرکلاژ لازم هستی یا نه..الان خطر پارکی کیسه اب داره.البته من شنیدم تا ۲۲ هفته هم سرکلاژ میکنن.

من ۱۳هفته سرویکسم ۳۰بود دکترم گفت ۳۰به پایین سرکلاژ لازمی.

من بارداری اولم طول سرویسکم تو ان تی خوب بود تو غربالگری دوم یهو شد ۲۲ بعد دو هفته کامل باز شد ، دکتر من نه بهم استراحت داد نه دارو داد هیچی ، فقط پساری گذاشت،بچه م رو تو ۲۰ هفتگی از دست دادم .بچه دومم قلبش تشکیل نشد . بچه سوم هم الان ۱۵ هفته باردارم ، دکترم رو عوض کردم از وقتی فهمید باردارم آمپول هپارین داد روزی ۲ تامی زنم و شیافت و دو تا قرض دیگه بهم داد ، استراحت مطلق ، هفته ۸ هماتوم گرفتم دو بار خونریزی شدید . فقط برای دستشویی از رو تخت بلند می شم . طول سرویسکم هم اومده ۲۶ می خواد سرکلاژم کنه سه شنبه ، نمی دونم ما زن ها چرا اینطوری شدیم ، می ری زایشگاه نصفی در حال سقط هستن . ان شاءالله که از شما بخیر می گذره.  استراحت کن زیاد ازجات بلند نشو اگه می تونی همیشه یه بالشت زیر لگنت بزار تا کمرت بالا باشه ، توالت فرنگی حتما استفاده کن خیلی مهمِ ، نزار یبوست شدید بگیری،زیاد زور نزن . امیدوارم سرکلاژ هم کرده باشی و اون آمپول و قرص هم برات نوشته باشه  . ولی هیچی جای استراحت رو نمی گیره . من حتی نمی شینم . خسته شدم ۱۳ هفته همین جوریم کلافه م اما چاره ایی نیست . 

و من ، خدا را دارم ! بین تمام نداشته هایم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شما پلی کیستیک بودی؟ چجوری باردار شدی چی خوردی 

سلام عزیزم ببخشید دیر جواب دادم 

من فولیکول هام کوچیک بودن سایزشون ۸و۹بود دکترم متفورمین و کپسول اوابوست و فرتیل اید داد با تقویتی باردار شدم

خودمم در کنارش ورزش کردم تو پریودم حمام رفتن و سردی خوری رو قطع کردم و خواست خدا باردار شدم

عزیزم فک کنم دیره برای سرکلاژ.هفته ۱۳ که میری ان تی مشخص میشه سرکلاژ لازم هستی یا نه..الان خطر پارکی ...

سلام عزیزم...من چندبار پشت هم سونو دادم خداروشکر سرویکسم پایین نیومده بود دکتر گفت خیالت راحت چیزی نمیشه فقط شیاف بزن و تا زمانی ک درد پریودی شدید نداری نگران نباش چیزی نیست...دیگه بهمم گفت ک مراعات کنم و استراحت ان چنانی هم لازم نیست اما کار سنگین نکنم..من ۲۳هفته بودم برای سرکلاژ یکم دیر بود خطر سوراخ شدن کیسه اب داشت

2731
 من بارداری اولم طول سرویسکم تو ان تی خوب بود تو غربالگری دوم یهو شد ۲۲ بعد دو هفته کامل باز شد ...

سلام عزیزم...خیلی ناراحت شدم پستت رو خوندم ان شاءالله ک به سلامتی زایمان میکنی نگران نباش...من دوسه بار سونو واژینال دادم هر دو هفته یکبار خداروشکر طولش کم نشده بود برا همین دکتر گفت سرکلاژ لازم نیست فقط کار سنگین نکن و یک شب در میون شیاف بزار

من بارداری اولم طول سرویسکم تو ان تی خوب بود تو غربالگری دوم یهو شد ۲۲ بعد دو هفته کامل باز شد ...

فقط در حد کارهای معمولی خونه از جام بلند میشم ...توالت فرنگی هم یکی در میون استفاده میکنم خیلی باهاش مشکل دارم باید عادت کنم بهش

سلام عزیزم...من چندبار پشت هم سونو دادم خداروشکر سرویکسم پایین نیومده بود دکتر گفت خیالت راحت چیزی ن ...

سلام عزیزم.خب خداروشکر..یه کم مراعات کن این روزا تموم میشه..فقط هفته ۲۸به بعد امپول ریه رو بزن که اگر زود بدنیا اومد خیالت راحت باشه.احتمالا خود دکترت بهت میگه.

منم طول سرویکسم کوتاهه ۲۸قرار شده برم پساری بزارم سابقه زایمان زود رسم دارم وای خیلی میترسم برا پسار ...

چندهفته ای؟اصلا نترس درد نداره نگران نباش..ان شاءالله به سلامتی انجام میدی