2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آدمی که میدونه نمیتونه عشق سابقش رو فراموش کنه چرا ازدواج میکنه که طرفش بدبخت بشه 😭😭😭مثل شوهر من ...

شادمهر تو یه آهنگی ک خونده میگه بیا و معذرت بخواه از اونی که واسه انتقامم از تو انتخاب شد

غصه نخور همه مردا لنگ همن باجی به هم نمیدن هر کدومشون یجوری

نمیتونم غصه نخورم چون من عاشقشم خیلی دوسش دارم وحیف جوونیم هنور ۱۸سال نشدم

عشقش هم ازدواج کرده بچه داره ولی خیلی هرزه

درگیر کسی شدیم که درگیری هرکسی شد جزما...🙃
نمیتونم غصه نخورم چون من عاشقشم خیلی دوسش دارم وحیف جوونیم هنور ۱۸سال نشدم عشقش هم ازدواج کرده بچه ...

اوه. ایشالله خدا به دلت ارامش بده اینجور مسایل خیلی راه حل منطقی نداره

2740
میدونم واسه عشق سابقش نوشته😲😭😭😭😭😭

نصف زنای ایران تو تاپیکت نصیحتت کردن گوش ندادی حتی جوابم ندادی تاپیک میزنی و فرار میکنی جواب نمیدی .حقته قطع دسترسی بشی

نصف زنای ایران تو تاپیکت نصیحتت کردن گوش ندادی حتی جوابم ندادی تاپیک میزنی و فرار میکنی جواب نمیدی . ...

انگار میخواد بدبختی بکشه بیاد پزشو بده من حتی بهش گفتم عزیزم خواهرم روانشناسه من ازش خواهش میکنم شمارو بصورت رایگان ویزیت کنه تلفنی ولی گوش نداد

من عکسای ساده رو اتلیه ای میکنم😍😍تازه اموزشم داریم تو میتونی باهمین گوشی تو دستت درامد داشته باشی🔥🔥👏6
انگار میخواد بدبختی بکشه بیاد پزشو بده من حتی بهش گفتم عزیزم خواهرم روانشناسه من ازش خواهش میکنم شما ...

واقعا اعصابمو داغون کرده نمیخواد یه حرکتی بزنه فقط میاد شکایت میکنه انگار جادوگر تو سایت هست میتونه وضعشو درست کنه

واقعا اعصابمو داغون کرده نمیخواد یه حرکتی بزنه فقط میاد شکایت میکنه انگار جادوگر تو سایت هست میتونه ...

والا بخدا 

من بودم تا حالا ازاون دیار رفته بودم با بچم 

میرفتم جایی ک کسی نباشه

من عکسای ساده رو اتلیه ای میکنم😍😍تازه اموزشم داریم تو میتونی باهمین گوشی تو دستت درامد داشته باشی🔥🔥👏6