2733
2739
یه روز بشین تمام گریه هاتو کن اما از فردا بشو یه ادم رودار و تخس نذار کسی هرجور دوس داره باهات رفتار ...

خب به نظر شما چطور رفتار کنم؟ با آدمایی که‌فقط بلدن‌توهین کنن یا مسخره کنن یا بد چیزای که دوست داری رو بگن من نمیخوام باعث بشم دل یه نفر بشکنه برای همین نمیتونم جوابشونو بدم🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب به نظر شما چطور رفتار کنم؟ با آدمایی که‌فقط بلدن‌توهین کنن یا مسخره کنن یا بد چیزای که دوست داری ...

منم مث تو بودم ینی الانم هستم دوسندارم دل کسیو بشکنم ولی خب یه جور حرف خودمو میزنم ک طرف ناراحت نشه بعدم گمونم تو هرحرفیم میزنی بعدشم کلی خودخوری میکنی 

منم مث تو بودم ینی الانم هستم دوسندارم دل کسیو بشکنم ولی خب یه جور حرف خودمو میزنم ک طرف ناراحت نشه ...

من اصن جواب نمیدم تو اون شرایط که بخوام بعدش به جواب فک‌کنم مثلن یه خاله دارم همش توهین میکنه هی میاد میگه تو هیچی نمیشی باید فردا بری حمالی (هدف دارم برای یه سری هاش تلاش میکنم خیلی اونا نمیدونن نمیگم چون مسخره میکنن نمیگم چون میگن نمیشه نمیتونی ) تازه این‌جمله خوبشخ‌

با اینکه اینارو می‌شنوم هیجی نمیگم بغض میکنم فقط بعد که حرفاش تموم شد میرم تو اتاق گریه میکنم

2728
من اصن جواب نمیدم تو اون شرایط که بخوام بعدش به جواب فک‌کنم مثلن یه خاله دارم همش توهین میکنه هی میا ...

بگردممم تو چقده دیگه مظلومی از بس هیچی نگفدی رودار شدن مامانتم هیچی بشون نمیگه ؟من بودم خانواده رو با خون یکسان میکردم😐

2740
بگردممم تو چقده دیگه مظلومی از بس هیچی نگفدی رودار شدن مامانتم هیچی بشون نمیگه ؟من بودم خانواده رو ب ...

هی مامانم یه دوساعت درس نخون زنگ میزنه به خالم اینا ومادرجونم اینقدر بد میگه البته الان کمتر شده 

یه بار خواهرم تو اتاق نشسته بودم الکی بهش گفتم ازت عکس گرفتم اون بدش میاد از فاصله دومتری شونه رو پرت کرد سمتم خورد تو سرم فک کنم تا سه چهار روز درد میکرد یه بارم محکم زد پشت کمرم قلبم انگار اومد تو دهنم حس کردم‌نفسم رفت بعدش نشست‌گریه کرد که غلط کردم

۱۹

من ابجیم یه سال از خودم کوچیکتره انقد روداره مامانم ازش میترسه ینیا من جرعت ندارم چیزی بش بگم ببن من یه نصیحت دوستانه بهت میکنم چون خودم ضربشو خوردم هیچ وقت هیچ وقت بخاطر هیچ کسسسی از خواسته هات و هدفات نگذر بعدا پشیمون میشی  من الان پشیمونم کلی بخاطر مامانم رفته رشته ریاضی خوندم الان دیگه ازدواج کردم همسرم خداروشکر پایه اس دارم برا پزشکی میخونم چون از بچگی عاشقش بودم پشیمونم چرا اونموقع ک مامانم گف فقط ریاضی واینسادم بگم یا تجربی یا هیچی از این به بعدم خالت هرچی بهت گفت اصلا اهمیت نده برو جلو وقتی یه کاره ای میشی همه جلوت دولا راست میشن من الانم بهم میگن دیره نخون و برا چیته من اصصصلا گوش نمیدم به ایندک فکر میکنن 

من ابجیم یه سال از خودم کوچیکتره انقد روداره مامانم ازش میترسه ینیا من جرعت ندارم چیزی بش بگم ببن من ...

مرسی برای حرفاتون وحسای خوب که دادین میتونم درخواست بدم البته نمیخوام خیلی وقتتونو بگیرم