2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
با من حرف بزن

🧡🧡🧡🧡🧡

دلم برای خودم ینی اون آدم قبلی تنگ شده فک میکنم ضعیف تر شدم یه خواهرم دارم همش تهمت میزنه و توهین میکنه منم هر روز حساس تر میشم و میشینم گریه میکنم وهی دلم میشکنه از حرفای که میزنه تا میام جرف بزنم باهاش میگه برو من حوصلتو ندارم اما خودش وقتی حرف میزنه من بادقت گوش میرم و هم اگه چیزی بپرسه پیشنهاد میدم بهش ولی اون مامانمم گوش نمیده به حرفام  من اینقدر کم حرف بودم که دیگه تا میام حرف بزنم کسی گوش نمیده فقط بابام بود که اونم نیست

حالا که ما اومدیم اسی حرف نمیزنه بچه ها این مرده تو تبلیغات سایت چقدر شبیه کیان سریال سرجوخه ...

دلم برای خودم ینی اون آدم قبلی تنگ شده فک میکنم ضعیف تر شدم یه خواهرم دارم همش تهمت میزنه و توهین میکنه منم هر روز حساس تر میشم و میشینم گریه میکنم وهی دلم میشکنه از حرفای که میزنه تا میام جرف بزنم باهاش میگه برو من حوصلتو ندارم اما خودش وقتی حرف میزنه من بادقت گوش میرم و هم اگه چیزی بپرسه پیشنهاد میدم بهش ولی اون مامانمم گوش نمیده به حرفام  من اینقدر کم حرف بودم که دیگه تا میام حرف بزنم کسی گوش نمیده فقط بابام بود که اونم نیست

چته گلم 🤔

من قبلن خیلی فرق داشتم با الان هرکی یه توهینی میکرد یامسخره میکرد  جوابشو میدادم  اما فک نمیکردم به حرفام که دل طرف میشکنه دوسال شده که خیلی آروم شدم  هرکس هرچی بگه مسخره کنه توهین کنه هرچقدر ناراحت بشم هیچی نمیگم بازم با طرف خوبم بازم اذیت وتوهین ولی من دلم‌نمیاد جوابشونوبدم احساس میکنم خیلی تنها شدم کسی وجود نداره درگم کنه نمیدونستم‌از کجا وچی شروع کنم

سلام من هستم

مرسی که گوش میدید میخونید

من قبلن خیلی فرق داشتم با الان هرکی یه توهینی میکرد یامسخره میکرد  جوابشو میدادم  اما فک نمیکردم به حرفام که دل طرف میشکنه دوسال شده که خیلی آروم شدم  هرکس هرچی بگه مسخره کنه توهین کنه هرچقدر ناراحت بشم هیچی نمیگم بازم با طرف خوبم بازم اذیت وتوهین ولی من دلم‌نمیاد جوابشونوبدم احساس میکنم خیلی تنها شدم کسی وجود نداره درگم کنه نمیدونستم‌از کجا وچی شروع کنم

2714
دلم برای خودم ینی اون آدم قبلی تنگ شده فک میکنم ضعیف تر شدم یه خواهرم دارم همش تهمت میزنه و توهین می ...

ببین گلم تنها کسی ک میتونه بهت کمک کنه خودتی هرچی اروم تر و ساکت تر باشی بیشتر اذیتت میکنن توام از این به بعد ابجیت اومد باهات حرف بزنه بگو حوصله ندارم 

مرسی که گوش میدید میخونید دلم برای خودم ینی اون آدم قبلی تنگ شده فک میکنم ضعیف تر شدم یه خواهرم د ...

یه روز بشین تمام گریه هاتو کن اما از فردا بشو یه ادم رودار و تخس نذار کسی هرجور دوس داره باهات رفتار کنه 

بچها من همیشه هر کاری از دستم براومد برای دوستام خواهرم خانوادم کردم همیشه‌به حرفاشون‌گوش دادم هروقت جسمی وروحی حالشون بد بود کنارشون بودم

ولی اونا نبودن  حتی وقتایی که جسمی مریض بودم نمیگم همه وقتا ولی خیلی وقتاش خودم رفتم دکتر حال خودمو خوب کردمو نکته فک نکنید نباشن کار داشته باشن‌نه بودن باهم‌میگفتن میخندیدن 

هی سعی کردم حاله کسیو بد نکنم دل کسیو نشکنم‌ولی اذیت شدم

هربار خواستن درداشونو بگم یا کمکی خواستن بودم ولی من حتی فقط میخواستم حرف بزنم نبودن یا میگفتن بیخیال یا میگفتن ولش کن یا میگفتن راجبش حرف نزن 

واز اینجور چیزه هیچوقت هیچ گوش شنوایی نبود وقتایی که حالم بود بود هیچ کسی نبود همیشه از خودم وخواستهام گذشتم بخاطر دیگران وای اونا هیچوقت بخاطر من از چیزی نگذشتن 

من بخاطر خانواده ام از هدف وآرزوی‌خودم که حالمو کلی خوب میکزد گذشتم از نرفتن به کلاس موسیقی واز نرفتن به رشته انسانی و.....بجای  آرزوهای خودم دنبال آرزوهای بقیع رفتم ولی به جای اینکه حالم‌خوب باشه باشد هر وقت هر زمان هرکی خواست بودم کنارش اما‌اونا یه بارم نبودن مثلن من از زمان خودم میزاشتم برای اینکه به دوستم ریاضی یاد بدم خانوادش چون من چادری نبودم ومانتویی بودم خدایی نه آرایش داشتم‌نه‌حجاب با من بد بودن انگار طلب داشتن از من همین دوستم توی کلاس نشسته‌بودم با بقیع دوستام حرف میزدم اون ته‌کلاس بود بانهایت بی ادبی وپرویی وداد گفت که پاشو بیا بهم ریاضی یاد بده‌ دوست پسرشو انداخت گردن من

وکلی چیزه دیگه واینا فقط دوسه تا مثال بود

ببین گلم تنها کسی ک میتونه بهت کمک کنه خودتی هرچی اروم تر و ساکت تر باشی بیشتر اذیتت میکنن توام از ا ...

اونوقت فحش میده  باهاش قهر میکنم میاد میگه قهرمان منم هیچی نمیگم به جای اینکه عذر خواهی کته میگه بدرک قهر باش

2706